Багато років гриби живуть поруч з людиною і всередині нього. Вони називаються умовно патогенною флорою. Союз грибків і людини, це стан, коли обидві сторони беруть із цього користь: ми їм даємо будинок, а вони в подяку можуть нейтралізувати небезпечні бактерії і навіть віруси. Але, якщо цей союз порушується через зовнішнього впливу, то світ валиться
Охоронцем між станом війни і миру є показник рН крові.
Якщо цей показник не стабільний, то в організмі порушується кислотно-лужний баланс.
Гриби можуть вражати не тільки шкіру і нігті, але і проникати всередину організму. Грибкові захворювання можуть зачіпати практично всі органи і тканини, і протікати у вигляді гострої або хронічної інфекції. У ряді випадків тривалість перебігу грибкових захворювань (мікозів) обчислюється місяцями і роками, а деякі з них дають рецидиви протягом усього життя.
У багатьох людей колонії грибка на хребті плутали з міжхребцевої грижею і люди робили операції, а через час грижа з’являлася знову. Проте, організм здорових людей досить успішно чинить опір з цими інфекцій.
А ось люди зі зниженим імунітетом і страждають хронічними захворюваннями, наприклад, бронхіальну астму, хронічний бронхіт, цукровий діабет, запальними захворюваннями статевих органів, дуже навіть легко можуть заразитися грибком. Іноді грибком заражаються люди, які перенесли важкі операції, – адже у них різко знижена опірність організму.
Грибкові захворювання можуть також розвиватися на тлі тривалого прийому антибіотиків, після якого виникає явище дисбактеріозу кишечника, тобто порушення балансу мікрофлори кишечника. Молоді матусі часто у своїх новонароджених діток на язиці можуть побачити білий наліт – це грибок.
Якщо на шкірі тріщини, шкіра лущиться і облазить, злущуєтся, розділяється, відшаровується, відпадає – це грибок. Лупа і цвіль – це теж грибок.
Люди, у яких в квартирах є цвіль, дихають спорами грибка і через час починають себе погано почувати, у них знижується імунітет, з’являється кашель, виступають якісь прояви на шкірі і т.д. Грибки дуже живучі. Фармацевтичні фунгіцидні препарати для боротьби з грибком дуже токсичні. Можуть статися порушення в печінці, нирках, лімфі, ендокринній системі.
А ще грибок не естетичний, це лихо, особливо влітку на нігтях: чоловіки змушені носити шкарпетки, а жінки замазувати нігті товстенним шаром лаку.
З чого розпочати лікування грибка?
Саме важливе – це відновлення показника рН наших внутрішніх середовищ. Для цих цілей потрібно переглянути своє харчування за принципом кислотно-лужного балансу. Треба пити лужну воду. Найефективнішою буде чиста питна вода з додаванням мінеральної композиції Корал-Майн (1 пакетик залити 1,5 л теплої води і пити протягом дня маленькими порціями). Не потрібно забувати про Н-500 і мікрогідрин.
Призупинити зростання грибка потрібно за допомогою Колоїдного срібла. Воно перекриває дихальні ланцюги грибка, тим самим затримує його розмноження, а потім і зовсім припиняє його ріст. Приймати як мінімум треба по 1 ст.л. 3 рази на день між прийомами їжі (виходять 3 пляшечки срібла на місяць).
Сорбент потрібен для виведення і нейтралізації токсинів з організму. Відмінний сорбент, а також джерело амінокислот, вітамінів і мінералів – це Люцерна – 4 таблетки перед сном, бажано запити будь-яким кисломолочним продуктом.
Лист чорного горіха – по 2 таблетці 2 рази в день після їди. Це універсальний продукт, спрямований на боротьбу з патогенними організмами.
Мега ацидофилус або Супер Флору- 1 капсулу за 30 хвилин перед сніданком і 2 капсули на ніч. Це продукти з корисними біфідо-лакто бактеріями, є дуже важливим в боротьбі з грибком, без якого будь-яка протизапальна терапія мало ефективна.
Кора мурашиного дерева – по 2 капсули 3 рази на день, 3 місяці, з перервою 3-4 дні. Ще один унікальний препарат протигрибкової та антибактеріальної дії. Його додаєте разом з проходженням курсу Листа чорного горіха. Це призведе до поступового знешкодження грибка з організму.
В раціон свого харчування включите часник (або як продукт по 1 капсулі 4 рази на день з їжею або після їди).
Що робити при нігтьових грибках?
- Для боротьби з нігтьових грибком програма для внутрішнього застосування залишається такою ж, як написано вище, але до неї треба буде підключити препарати зовнішнього застосування.
- На уражені грибком місця наносити Масло чайного дерева ватним тампоном, що не натираючи його, а наносячи його локально. Можна закріпити пов’язку з ватним тампоном, змоченим в маслі чайного дерева, на уражене місце (краще на ніч).
- Також робіть ванночку для ніг, додаючи 7-10 крапель олії чайного дерева на 500 грам гарячої води, після чого нанесіть на уражене місце чисте масло чайного дерева або поставте компрес з ним.
- Є ще один продукт для приготування ванн для ніг – це сіль для ванни з мікрогідріном, після якої також місцево треба нанести масло чайного дерева.
- Якщо при очищенні продуктами почалася ангіна, кашель, бронхіт, загострилися виділення – це значить, що все це сиділо всередині, і добре, що зрушила і пішло назовні.
- Якщо у жінок констатовано вагінальний кандидоз, то на тампон нанесіть розчин колоїдного срібла або Сільвер гелю і введіть його місцево. Можна робити спринцювання з розчином олії чайного дерева (8-10 крапель на 0,5 л окропу, потім окріп остудити, і спринцювати). 2 курсу по 14 днів з перервою 3-4 дні, а в разі потреби через час повторити при повторних проявах.
Не забувайте, що повторне інфікування грибком може бути отримано і від партнера. Ідеальний варіант, коли обидва партнери проходять противогрибковую програму одночасно (це стосується і інших антибактеріальних програм, пов’язаних зі збудниками захворювань, що передаються статевим шляхом).
І дуже важливо, при наявності грибка в організмі, прибрати зі свого раціону все солодке, борошняне, дріжджове. Детальну інформацію про протигрибкової дієті можна знайти в багатьох просторах інтернету.
Ваше головне завдання – створювати умови, несприятливі до розмноження грибка і в разі їх агресії надавати БЕЗППЕЧНИЙ ДЛЯ СЕБЕ і згубний для них вплив.
Програми можна створювати більш посиленими, якщо є усвідомленість і впевненість в продукті. Будьте ЗДОРОВІ, свідомі та відповідальні за себе!