Новини

Яка вона – універсальна підставка для ножів

Що важливо в кухонному інтер’єрі? Звичайно, це і функціональність, і зручність і безпека – тому для кожного кулінара непорушним є правило: ножі необхідно зберігати окремо від інших предметів. Таким кухонним аксесуарам, як підставка для ножів, дизайнери приділяють особливу увагу.

Тісний контакт з іншими предметами в повному ящику столу небажаний, адже в такому положенні ножі швидко втрачають свою гостроту. І до того ж посеред кухонного начиння досить просто наштовхнутися рукою на лезо. Щоб уникнути подібних неприємностей, розроблені спеціальні системи для зручного зберігання ножів.

Чим приваблюють підставки для гострих приладів?

Чому підставки з наповнювачем стали популярні? Причина криється в перевагах цього кухонного аксесуара:

  • Особлива структура ниток наповнювача захищає ріжучий край гострих приладів від будь-яких пошкоджень.
  • У них немає осередків певного розміру, тому такі власники вважаються більш безпечними.
  • Компактність – важлива якість в умовах невеликого кухонного простору, вони допомагають заощадити місце в робочій зоні.
  • В універсальний пристрій можна помістити необхідну кількість ножів різної форми і розміру.
  • Дизайн легко підібрати відповідно до інтер’єру кухні.

Один з важливих моментів: подібні підставки типу браш визнані найбільш гігієнічними, оскільки наповнювач можна в будь-яку хвилину вийняти і промити.

Яку вибрати?

Вірно вибрати окремий бокс для зберігання ножів просто – визначте місце розташування аксесуара на кухні, матеріал з якого він буде виконаний, і скільки предметів повинен вміщати.

Сьогодні на прилавках магазинів представлені моделі з пластику, дерева та навіть керамічні екземпляри. Класичні дерев’яні поступово втрачають лідерство затребуваним пластиковим варіантам – у них велика колірна палітра, а у виробів з позначкою Soft Touch текстура нагадує міцну гуму. Поширені екологічні керамічні підставки для ножів, а металеві чарують сталевим блиском.

Внутрішній наповнювач може бути як з поліпропілену, так і графіто-каучуковим. Волокнини досить місткі і не втрачають свою форму протягом усього періоду експлуатації. Підставки для ножів на бояться зайвої вологи.

Вироби з великим діаметром дозволяють зберігати більше семи гострих предметів. Висота може значно відрізнятися: якщо ви звикли користуватися під час приготування улюблених страв шефским ножем, вибирайте підставки максимальної висоти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України