Життя

Чоловіки ненавидять слабких жінок

Навколо мене все частіше говорять про те, що жінці правильно (так, так, саме правильно) бути слабкою.

Чи повинна жінка бути слабкою? Звичайно, немає.

Слабка жінка — найгірше, що може трапитися з чоловіком.

Тепер, коли хльосткий заголовок підкріплений хльостким початком (а значить — увага привернута), можна зменшити накал викриття і поговорити спокійно.

Навколо мене все частіше говорять про те, що жінці правильно (так, так, саме правильно) бути слабкою. Адже така вона подобається чоловікові набагато більше, і, отже, у неї значно більше шансів знайти чоловіка. Та не аби якого, а хорошого.

Як на мене, ця теза злегка є помилковою (це я так обережно висловився). Насамперед тим, що в ній немає чіткого визначення слабкості. Ну і симетрично немає чіткого визначення сили. А це важливо. З цього і почнемо.

Пропоную вважати так — сильна людина, це людина, яка може сама вирішувати виникаючі в її житті питання. Треба йому сходити в ЖЕК і домовиться з сантехніком; треба — запрацює на машину; треба — знайде, чим зайняти суботній вечір; треба — скаже «ні». А якщо не вийде з першого разу — переробить.

  Слабка людина — навпаки. В ЖЕК сходити треба, але — «я їх боюся». Машину треба (ну гаразд, гаразд — хочеться), але — «вони ж дорогі». Вечір зайняти треба, але — «я не знаю, чим зайнятися». Відмовити треба, але — «не вийшло». І так далі, в такому ж руслі.

Очевидно, що сильна людина — це людина, в першу чергу, самостійна. А слабка людина — це людина не самостійна, яка без опори на когось – падає. Тобто, якщо жінці пропонують бути слабкою, їй пропонують бути несамостійною, нестійкою і просто залежною від чоловіка. По-моєму, це небезпечно в першу чергу для самої жінки.

Приміром, дослухалася вона до такої поради. Стала несамостійною. Зустріла чоловіка і навіть заміж за нього вийшла. Потім, на жаль, не склалося — розлучилися. Ну і? Куди вона піде? Чим буде займатися? Як буде себе забезпечувати? Доросла людина вона на те і доросла, щоб забезпечувати себе самостійно, не важливо, чоловік ти чи жінка. А слабкий не може себе забезпечувати. Він може тільки тим або іншим способом вибивати подачки від сильного. І сильного через якийсь час це починає бісити.

Я веду багато тренінгів для чоловіків, і побратими мені багато чого розповідають. Розповідають відверто — на наших тренінгах для чоловіків жінок не буває, можна поговорити начистоту. Так ось — чоловіки, які зустрічалися, жили або зараз живуть зі слабкими жінками, цими жінками дуже незадоволені.

Все просто — чоловік поруч з такою жінкою живе півтори життя мінімум. Свою — і її. Наприклад, відвозить в техобслуговування не тільки свою машину, але і її. Йде за довідками до чиновника не тільки для себе, але і для неї.

І все б добре, якщо б це було час від часу, — зрештою, для того і потрібен шлюб, щоб допомагати один одному, у тому числі і в таких питаннях. Але ж описане відбувається не час від часу, а постійно!

В результаті, чоловік вибирає або рішення чергових питань жінки або, наприклад, роботу. Зрозуміла справа, що багато хто вибирають рішення чергових питань слабкої жінки (спробуй не вибрати — вона тобі мозок так винесе, до нового року не прочухаєшся). І це обтяжує. Не питання допомогти своїй жінці, ні разу. Чоловік він і є чоловік — він вирішує всі проблеми. Питання в тому, що за цю допомогу чоловік платить відмовою від власного життя. До певного рівня ця ціна цілком влаштовує, а від вище цього рівня…

Втім, вистачить. Я вже третій раз збираюся повторити думку про те, що погана не сама допомога як така, а те, що жінка відмовляється від самостійності. Всі, хто бачив перші два рази, вже всі зрозуміли. Інші… Розтягнуть замітку по мережі і будуть лаяти мене, роблячи дармову рекламу.

Так ось — про слабких жінок. Чоловікові, насправді, потрібна сильна жінка, яка може бути поруч у важку хвилину.

Ось проста побутова ситуація — чоловік захворів. Не грип там, чи застуда. А серйозно захворів, на півроку. Як себе поруч з ним буде вести слабка жінка, яка сама може тільки сидіти Вконтакті? От-от… А сильна допоможе, підтримає і чоловік знову стане на ноги.

Саме тому чоловіки люблять сильних жінок. З ними сили чоловіка множаться, з ними можна зробити більше. Зрештою, з ними є про що поговорити — що саме по собі цінне.

Я вже кілька років помічаю — зрілі чоловіки у віці «за тридцять» дуже мало цікавляться молоденькими студентками. Таким чоловікам  цікаві жінки їх віку. Саме відбулися — з професією, тверезим поглядом на світ, добрим розумом і пристойним досвідом.

Чому так? Тому що чоловік і жінка — природні союзники. І відносини в шлюбі це відносини союзників. А в парі «сильний чоловік — слабка жінка» немає союзництва. Є лише відносини «донор — реципієнт» (як і в парі «сильна жінка — слабкий чоловік»). Такі відносини вигідні лише для однієї сторони, та й то не довго. Ось зрілі чоловіки і не хочуть витрачати час на такі безперспективні відносини.

Хтось напевно захоче заперечити, мовляв, чоловіки боятися сильних жінок. Це не так. Чоловіки не люблять владних жінок (рівно як і жінки не люблять владних чоловіків). Просто в повсякденній мові поняття «сильний» і «владний» (а так само «слабкий» і «покірний») міцно злиплися і не всі їх розрізняють. А розрізняти — корисно.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.