Життя

11 інтимних моментів, які для нього можуть нічого не значить

Як часто у вас бувало таке, що хлопець/чоловік робить щось, що змушувало вас повірити в його серйозні почуття, але потім він просто зникав без сліду?

11 интимных моментов, которые для него могут ничего не значить

Як часто у вас бувало таке, що хлопець/чоловік робить щось, що змушувало вас повірити в його серйозні почуття, але потім він просто зникав без сліду?

Іноді ми, жінки, надаємо дуже великого значення дрібницям, самі себе накручуємо, і потім страждаємо.

А адже насправді всі ці моменти, які можуть бути настільки інтимними і значущими, можуть для нього зовсім нічого не значить.

1. Секс.

Він може хотіти тільки ваше тіло. Він не хоче дівчину, не хоче відносин, не хоче справжніх почуттів. А тільки оргазм.

2. Листуватися всю ніч.

Навіть якщо ви з ним довго розмовляєте по ночах, це не означає, що ви споріднені душі і вам судилося бути разом. Не спокушайтеся. Може, у нього так з кожною. Може, йому просто нема чого робити і хочеться поговорити.

3. Триматися за руки.

Якщо він робить це при людях, тоді ймовірно ви дійсно цікаві йому як дівчина. Але якщо він бере вас за руку тільки в ліжку, це значить не так багато, а може й взагалі нічого.

4. Обійми.

Деякі чоловіки просто хочуть відчувати поруч жінку — і їм все одно, хто це.

5. Оральний секс.

Ви можете думати, що сильно подобаєтеся чоловікові, якщо він доставляє вам таке задоволення. Але багато хто з них просто джентльмени в сексі, і навіть для випадкової зустрічної готові зробити те ж саме.

6. Розмови про його минуле.

Якщо він легко ділиться з вами своїми спогадами та особистими моментами, це не обов’язково означає, що він хоче бути з вами. Може він бачить у вас тільки друга.

7. Флірт.

Одні чоловіки фліртують тільки з тією дівчиною, яка їм подобається. Інші ж фліртують з усіма. Так що його флірт може зовсім нічого не значить.

8. Він платити за вас в кафе.

Може, він просто вихований. А може він просто розраховує на секс в кінці вечора.

9. Обмін оголеними селфі.

Найогидніше — це представити, що він шле ці фото всім своїм подружкам, а не робить їх спеціально для вас — як він говорить.

10. Поцілунки.

Навіть якщо ваш перший поцілунок був приголомшливим, це не означає, що буде другий. Не тому, що ви погано цілуєтеся, або що ви йому набридли. Не тому, що ви некрасива. Просто так трапляється.

11. Він говорить, як сильно ви йому подобаєтеся.

Він може говорити це просто, щоб затягнути вас в ліжко. Чи ви справді йому подобаєтеся, але він не готовий до серйозних стосунків.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України