Заправлена в штани сорочка – це завжди зібраний і акуратний образ. Якщо фалди сорочки заправлені в штани, тоді ремінь або підтяжки – це обов’язковий аксесуар. Якщо на штанах є шлейки, тоді ремінь теж обов’язковий.
Чоловічі ремені. Як правильно носити
Штани повинні сидіти на свому власнику ідеально, незалежно від того підтримуються вони ременем чи ні. Важливо правильно підібрати ремінь за розміром – запас повинен складати не більше 20 см, а ремінь повинен застібатися на середню або третій отвір з боку кінця без пряжки.
Ремінь – це деталь, яка візуально розбиває тіло, працює з пропорційними величинами і привертає до себе увагу. Тому вартує вибирати та купувати якісний шкіряний продукт на сайті інтерент-магазину klamra.com.ua. На сайті ви можете придбати ремні чоловічі різних фасонів, шкіряні високої якості. При виборі слід враховувати про необхідність згладити неприйнятні нюанси статури: темні (чорний, коричневий) ремені гладких матових фактур з простою фурнітурою будуть менш помітні.
Об’ємні кольорові чоловічі ремені, варіанти з паттернами, пряжки з претензією на інтерес можуть додати пару зайвих кілограмів і візуально розширять лінію талії. Чорний і коричневий чоловічі ремені потенційно ризиковані при компонуванні зі світлим вбиралень ансамблем.
Чоловічі ремені. Ширина і довжина
Ширина чоловічого ременя для формального і урочистого гардеробу – 3,2 см. Допустимі варіації в межах 3-3,5 см. При виборі ширини чоловічого ременя важливо враховувати розмір шлейки вбиральні одиниці, до якої ви підбираєте ремінь: ремінь не повинен бути занадто тонким і бовтатися під шлейками; ремінь не повинен бути ширше, ніж шлейки, і згинатися під їх натиском.
Вузький ремінь зобов’язаний дружити з шириною краватки і лацканів піджака, підтримуватися тонкою підошвою класичної моделі туфель з акуратними носами.
Правильно підібраний до образу чоловічий ремінь повинен відповідати колірній сім’ї аксесуарної групи образу: взуття, сумки (кольором і фактурою шкіри), годинах, запонками, затиску для краватки (кольором металу пряжки). Припустимо поєднання різних відтінків одного колірного напрямку, при цьому краще дотримуватися принципу єдності фактурності взуття і ременя (особливо для формальних виходів). Гладкі, глянцеві, матові ремені без тиснень – класика формальних дресс-кодів (White, Black tie, Cocktail, Business Best, Business Traditional). Ремені з тисненнями, імітацією зістареної шкіри більше підходять для групи дрес-кодів Casual.
Одна з опцій для створення екстраординарного образу – стилістична зв’язка ременя і шкарпеток. Яскраві шкарпетки з паттернами (сучасний тренд) можуть бути підтримані кольоровим ременем тій же тональності або контрастною інтерпретацією. Штани в такому комплекті повинні бути нейтральними. Якщо не наважуєтеся на таку оригінальність, а виділитися в області ременя хочеться, можна вибрати модель ременя з яскравими контрастними ребрами або швами.
Сучасний ринок аксесуарів дозволяє впроваджувати в аксесуарна життя принципи універсальності. Так, можна придбати двосторонній ремінь (з одного боку чорний, а з іншого боку – коричневий; або з одного боку з гладкою поверхнею, а з іншого боку з фактурної). Або ремінь зі знімною пряжкою (формальна може змінюватися на просту повсякденну) або пряжкою з поворотним механізмом (частина пряжки повертається і змінює колір металу).