Здоров'я

Знайомство з фізичною близькістю

Перший статевий акт завжди викликає багато побоювань. Дівчата хвилюються, що дебют буде болісним, сповненим неприємних вражень, що хлопець може кинути одразу ж після близькості, отримавши бажану «перемогу» і втративши цікавість до «підкореної». Всі ці побоювання безпідставні, якщо між двома є взаєморозуміння та кохання. Та допомогти дівчатам підготуватися до свого першого разу все ж варто.

  1. Згоджуйтесь на інтим тільки в тому разі, якщо впевнені в своєму обранцеві та довіряєте йому. Це допоможе уникнути багатьох неприємних моментів. Закоханий чоловік зможе зачекати, коли жінка буде готова до сексу, а в перший її раз виявить уважність та завбачливість. Дівчині не варто ставитись до втрати цноти як до жертви, принесеної на вівтар любові до цього чоловіка. Фізичне кохання — це вияв ваших почуттів і можливість насолодитися життям у всіх його проявах.

  2. Якщо ви хвилюєтесь, чесно скажіть про це партнерові. Не варто грати роль досвідченої коханки, якщо ви нею не є. Перед близькістю обговоріть всі важливі моменти. Насамперед — використання презервативу, адже захворіти або завагітніти можна й після одного-єдиного сексуального контакту. Не сподівайтеся на чоловіка. Краще майте при собі презервативи, тоді всі непорозуміння залишаться в минулому.

  3. Прелюдія повинна тривати стільки, скільки обом партнерам необхідно для максимального збудження та виділення змазки. Тоді дефлорація пройде безболісно. Натомість деякі жінки взагалі не переживають жодних неприємних відчуттів під час свого першого разу. Чоловікові не варто квапитися. Дівчина ж повинна розуміти: якщо виник якийсь дискомфорт чи є відчуття власної неготовності до сексу, будь-якої миті вона має право сказати «ні». Не змушуйте себе займатись коханням. Чесно й тактовно скажіть партнерові, що ще не готові до цього.

  4. Під час першого разу у дівчини може виділитись недостатньо змазки для проведення безболісного акту. Вирішити цю невеличку проблему дуже легко: використовуйте класичну гель-змазку на водній основі без ароматів (поекспериментувати з лубрикантами можете згодом). Для цього ідеально підійде 100% натуральна гель-змазка Durex Naturals. Попросіть коханого не квапитися й розпочинати повільно. Так болісні відчуття будуть мінімальними. Більш сміливим дівчатам можна спробувати позицію «наїзниця», під час якої легко самій контролювати глибину проникнення та темп статевого акту.

І остання порада: добре підготувавшись до свого першого разу, спробуйте максимально насолодитись ним. Люди пам’ятають цей момент усе життя. Для вас він також стане важливим спогадом, що сформує ставлення до сексу. Оберіть правильну людину і розкрийте перед нею свої почуття. Пориньте у вирій насолоди разом і без сорому пізнавайте своє тіло, тоді перший секс зробить вас ще ближчими та дорожчими одне для одного.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України