Чим шкідливі популярні ліки від печії

Якщо ви знаходитесь в групі людей, які користуються препаратами від печії, такими як Нексіум, Прілосек і Превацид, вам варто ознайомитися з новим дослідження, яке встановило, що ці препарати пов’язані з більш високим ризиком ниркових проблем.

Дослідження не могло довести причинно-наслідковий зв’язок, можливо, що люди, які потребують цих ліках від печії, просто більш схильні до захворювань нирок з інших причин. Але огляд даних дійсно показавши присутність залежності.

В рамках роботи дослідники проаналізували дані п’яти досліджень, в яких взяли участь близько 537 тис. осіб. Вони виявили, що люди, які приймали препарати від печії, були в три рази більш схильні до розвитку хронічного захворювання нирок або ниркової недостатності, ніж ті, хто не приймав ліки.

«Це дослідження демонструє значно зв’язок між використанням засобів від печії і підвищеним ризиком хронічного захворювання нирок або ниркової недостатності», — розповідає керівник групи дослідників доктор Charat Thongprayoon з Bassett Medical Center в Куперстаун.

Два спеціаліста з захворювання нирок відзначили, що нове дослідження дійсно має цінність. «Важливо завжди оцінювати потенційні побічні ефекти, не тільки ліків, але і процедур в цілому», — підкреслює доктор Ernesto Molmenti, керівник відділення дорослої та дитячої ниркової трансплантології в Northwell Health Манхассеті

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вербицький Юрій: “Причина смерті – львів’янин”. Пам’яті Небесної сотні

Вербицький Юрій 51 рік, сейсмолог, кандидат фізико-математичних наук – м. Львів «Причина смерті — львів’янин», ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh