Чим шкідливі популярні ліки від печії

Якщо ви знаходитесь в групі людей, які користуються препаратами від печії, такими як Нексіум, Прілосек і Превацид, вам варто ознайомитися з новим дослідження, яке встановило, що ці препарати пов’язані з більш високим ризиком ниркових проблем.

Дослідження не могло довести причинно-наслідковий зв’язок, можливо, що люди, які потребують цих ліках від печії, просто більш схильні до захворювань нирок з інших причин. Але огляд даних дійсно показавши присутність залежності.

В рамках роботи дослідники проаналізували дані п’яти досліджень, в яких взяли участь близько 537 тис. осіб. Вони виявили, що люди, які приймали препарати від печії, були в три рази більш схильні до розвитку хронічного захворювання нирок або ниркової недостатності, ніж ті, хто не приймав ліки.

«Це дослідження демонструє значно зв’язок між використанням засобів від печії і підвищеним ризиком хронічного захворювання нирок або ниркової недостатності», — розповідає керівник групи дослідників доктор Charat Thongprayoon з Bassett Medical Center в Куперстаун.

Два спеціаліста з захворювання нирок відзначили, що нове дослідження дійсно має цінність. «Важливо завжди оцінювати потенційні побічні ефекти, не тільки ліків, але і процедур в цілому», — підкреслює доктор Ernesto Molmenti, керівник відділення дорослої та дитячої ниркової трансплантології в Northwell Health Манхассеті

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh