Життя

Чим довше ви були самотні, тим кращими будуть ваші нові відносини

Відносини в наші дні – справа тонка.

Ми не будемо наводити статистичні дані, але враховуючи, скільки у окремо взятої людини було відносин, (і знову ж таки, не беремо в розрахунок одноденні відносини, короткочасні романи і «друзів») ймовірність того, що вони були успішними – 10-15%. Цікаво, що ця цифра набагато менше тієї, яка відноситься до невдалих шлюбів!

Чому відносини – це так складно? І чому ми починаємо їх, якщо заздалегідь знаємо, що вони приречені на невдачу?

Відносинам властиве руйнуватися, тому що їх будують люди. А вони, в свою чергу, вчаться на своїх помилках. Безумовно, не можна бути впевненими на 100% надійності того чи іншої людини. Але багато хто намагається зав’язати стосунки з тим, хто хоч як-то викликає їх інтерес, щоб звузити коло потенційних кандидатів.

Але причина невдач криється не тільки в цьому. У кожного було таке, що він ніяк не думав, що ці відносини розпадуться. Але час показав, що нічого не можна виключати, а люди не обов’язково мають уживатися разом.

Більшість людей скажуть, що «їх час минув». О, Господи! Так ось у чому проблема.

Але справа не в цьому. Хотіти відносин і бути готовим до них – це дві абсолютно різні речі. Іноді, ми емоційно не готові до того, що відбувається. Наприклад, зустріч після тривалого стресу завжди переживається складно.

Люди вважають, що відносини повинні скластися вдало, якщо обидві людини знаходяться в здоровому емоційному стані. І це звичайно дає свій плюс. Але бути емоційно готовим до відносин, знову ж, не означає, що ви готові до них розумово.

Однією з головних причин розлучень людей є те, що вони не підготовлені до відносин подумки. Вони ще не повністю розуміють, чого вони хочуть не тільки від життя, але і від конкретної людини. Можна сказати, що вони недостатньо зрілі.

Як люди можуть жертвувати необхідним для відносин, якщо вони самі не знають, чим їм доведеться жертвувати? Або ще гірше, якщо вони не знають, що таке жертва?

Існує тільки один спосіб подумки підготуватися до того, щоб стати одним цілим з партнером і любити один одного як можна довше: ви повинні пізнати собі на глибокому і інтимному рівні.

Так, вам потрібно зблизитися з самим собою. Майте на увазі, що вам потрібно провести багато часу наодинці без кого б то не було. Це довгий процес.
І чим довше ви будете самотні, тим кращим партнером ви станете для майбутнього близької людини.

Вам потрібно пізнати себе.

Ми витрачаємо дуже багато часу на створення потрібного враження для оточуючих. Ми вдаємо тих, ким насправді не є. І чим частіше і довше ми це робимо, тим швидше відбувається втрата самого себе. І це відбувається не помітно для нас самих.

Ми всі змінюємося з годиною, але далеко не завжди це призводить до дорослості. Іноді, ми робимо пару кроків назад, починаємо регресувати, перетворюючись в копію маленького собі, який бачить світ зовсім в інших фарбах.

Таке трапляється і це нормально. Ваш час ще не підійшло до кінця, і ви можете зробити вибір: залишатися там, де ви зараз опинилися, або стати на вірний шлях і зайнятися саморозвитком. Як тільки ви знайдете трохи часу, щоб побути на самоті, щоб дізнатися, ким ви є, ким ви хочете стати, то ви знайдете сенс життя, якщо його не було раніше.

Ви зрозумієте, що насправді є для вас головним. Ви також дізнаєтеся, що саме для вас неважливо та марно.

Не обманюйте себе – це нелегко. Це може здатися легким лише на перший погляд, але це набагато складніше. Дуже складно позбутися старих звичок, але самотність – це те, що допоможе вам відпочити і переглянути свої вчинки, дозволивши собі робити те, що потрібно.

Ви повинні спокійно ставитися до самотності і повинні визнати, що ви самодостатні. Це зрозуміло, що кожній людині хочеться мати супутника життя. І ніхто не хоче залишатися самотнім весь годину. Але ви повинні бути щасливі, коли живете в самоті. Ваше щастя, зосередженість і голод у життя не повинні залежати від когось іншого. Так, це не завжди можливо для деяких людей, тому що їх щастя залежить виключно від партнера. Але не дозволяйте цьому статися з вами!

Ніхто не повинний визначати ваш спосіб життя і обмежувати вас у тому, чого ви дійсно хочете. Ви не повинні дивитися на життя так, ніби вона стані краще завдяки кому-то. Тому що, якщо це так, то ваша нинішня життя набагато гірше передбачуваної. Хіба не так?

Ні, це не так. Ваше життя не жахлива. Вона просто відрізняється від тієї, яка буде з іншою людиною. І вам доведеться так само звикати до неї.

Занадто багато людей намагається почати стосунки заради того, що б заглушити біль від попередніх. Але рани не заживають таким чином.

Ми всі були ображені колись, кожен з нас несе певні шрами на своєму серці і хто-то може бути по-справжньому виснажений від відносин. І в майбутньому ще будуть чорні смуги. Але, як кажуть, в кінці тунелю завжди є світло. Ваше щастя – справа ваших рук. І жодні стосунки не загоять ваші рани.

Ви самі вибираєте те, як ви будете сприймати навколишній світ. Якщо ви вже нікого свій вибір і не збираєтеся змінюватися, то будьте готові до наслідків. Але якщо ви готові зробити крок вперед і змінитися, то ви зможете зробити своє життя краще. Ви повинні змусити себе!

Якщо ви зміните свою реальність, ви будете задоволені своїм життям. Ви будете задоволені собою і тим, як ви можете контролювати її хід. І у вас знайдете те, що багато втрачають в наші дні — надія.

Пам ” ятайте, що якщо ви будете вступати у відносини, не підготувавшись емоційно і розумово, то ваші шанси на щастя різко зменшаться.

Як хтось може любити вас, якщо ви самі не знаєте, ким ви є? Як ви можете бути повністю улюблені, коли не знаєте, що таке любов?

Самотність – це те, що дає час на роздуми. Чим довше ви одні, тим більше шансів зрозуміти себе і побудувати своє життя за допомогою свого розуму. Як тільки ви досягнете згоди з собою, ви зможете побудувати тривалі відносини, які напевно стануть останніми, адже вам уже не знадобляться інші. Ви будете щасливі!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України