Життя

Чи отримають українці сніг на Новий рік: прогноз від відомого астролога

Україну чекають дуже теплі листопад і грудень, мінусова температура буде, але досить рідко. Про це заявив астролог Влад Росс.

За прогнозом астролога, перший сніг в Україні випаде на початку листопаду.

“Завдяки Сатурну, що перебуває в гармонійному аспекті до Нептуна, у нас не буде в ці місяці великих опадів: ні дощів, ні снігу. Сатурн завжди вказує на холоді-морози, але зважаючи на це гармонійного аспекту, можу вас запевнити, що великих похолодань в листопаді-грудні не буде”, – заявив Влад Росс.

За словами Росса, весь грудень в Україні зберігатиметься погода пізньої осені.

“Зірки кажуть, що в листопаді ми можемо розраховувати в середньому на 5-10 градусів тепла, а в грудні – на 0-5 градусів тепла. Мінусових температур буде дуже мало. Невеликі морози, невеликі мінуси нас можуть чекати лише в 20-х числах грудня”, – додав астролог.

Справжня зима настане для українців разом з водохресними морозами, запевняє Росс.

“Найбільш істотне похолодання планується зірками на другу половину січня та першу половину лютого. На Хрещення дійсно вдарять сильні морози завдяки виносу арктичного повітря з Північного Льодовитого океану”, – уточнив Влад Росс.

І Новий рік 2020 року, за прогнозом астролога, Україна знову може зустріти без снігу.

До речі, нещодавно і в Укргідрометцентрі спрогнозували, що українців чекає тепла зима – мовляв, в минулому році по температурному режиму зима була вище норми, і така ж тенденція повинна зберегтися цієї зими. Так що і прогноз синоптиків, і астрологічний прогноз про теплої зими повністю збігаються.

“Зі свого боку можу додати, що це свого роду аномалія, тому що, наприклад, для Києва середньодобова температура у грудні – це -5 градусів. Навіть для Одеси в перший місяць зими середньодобова температура в попередні роки становила -1 градус”, – заявив Влад Росс.

“Такого тепла раніше взимку не було. Напевно, скоро в Україні будемо садити пальми. Принаймні, виноград в Київській області вже почали вирощувати, хоча раніше клімат Києва для виноградників був абсолютно некомфортним і невідповідним”, – резюмував астролог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України