Авторські статтіДіаспора

Чеський політик оголосив про нульову толерантність для іноземців

Млада Болеслава Радуан Нвелати, що представляє громадянських демократів (ODS) опублікував у Фейсбуці проект рекламного білборду для передвиборної кампанії.

У першому варіанті білборд містив такий текст: «Болеслав для болеславців. Нульова толерантність для іноземців. Хочеш тут працювати? Дотримуйся правила! Інакше ти тут не потрібен!».

Чешский политик объявил о нулевой толерантности для иностранцев

Перший варіант білборда, на якому немає згадки про порушників закону, і текст стосується всіх іноземців. Фото: TWITTER/A E D G

Потім одне речення було виправлено, і стало звучати так: «Нульова толерантність для іноземців, які порушують наші закони».

«Де-факто 90 % адміністративних правопорушень, які реєструються міською поліцією, здійснюють іноземці. Вони стоять практично за кожною великою бійкою або правопорушеннями, пов’язаними з вживанням алкоголю. Їх штрафують, але толку немає, і все продовжується», — сказавши Нвелати в інтерв’ю Aktu?ln?.cz.

Найімовірніше, мова йде про іноземних робітників компанії ?koda Auto.

В інтерв’ю iDnes.cz менеджер з комунікацій ?koda Auto Томаш Котера заявив, що раніше озвучена інформація про те, що 40 % співробітників компанії є іноземцями не відповідає дійсності. Їх частка становить близько 10 %, і мова йде, в основному, про громадян ЄС. Всього на заводі в Млада Болеславі працюють 24 тис. осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України