Авторські статтіДіаспора

Чеський пивний фестиваль триватиме в Празі 17 днів

В місті Празі знову пройде «Чеський пивний фестиваль» (?esk? pivn? festival 2018). Протягом 17 днів він запропонує гостям скуштувати понад 150 марок розливного пива від середніх і малих пивоварень з усієї республіки.

З 10 по 26 травня відвідувачів чекають багате меню зі страв класичної чеської і міжнародної кухні, а також насичена супровідна програма з конкурсами та музичними виступами. Партнерами заходу стали багато столичні ресторани, так що різноманітність страв буде дійсно великим.

Фестиваль пройде на пагорбі. На площі 4000 квадратних метрів розмістяться намети і відкрита веранда, здатні одночасно вмістити 4 тис. відвідувачів.

Організатори пообіцяли, що задоволеними залишаться не лише любителі пива, але і ті, хто віддає перевагу вино або коктейлі. Для самих маленьких гостей передбачено окреме меню і спеціальні розваги.

Вартість єдиного вхідного квитка на усі дні акції складі 100 крон. За частування та напої гості будуть розплачуватися виключно електронної «пивний картою», яку видадуть на вході. Рахунок можна поповнювати як готівкою, так і банківським переказом. Від плати за вхід звільнять дітей до 15 років, жителів міської частині Прага 7 (підтверджується «пропискою»), інваліди та супроводжуючі їх особи.

В цілях захисту екології організатори фестивалю вирішили відмовитися від пластикового посуду. Пиво будуть тільки розливати у скляні келихи. Захід пройде під патронатом мерії Праги.

Адреси: Letensk? pl??, Praha 7, GPS: 50,081650 14, 427254

Коли: з 10 по 26 травня (включно) 2018 року

Час роботи:

Щодня з 12:00 до 24:00;

Вартість: одноразовий платіж 100 крон за всі 17 днів фестивалю;

Список пивоварень: www.ceskypivnifestival.cz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України