Війна РФ проти України

Чергова брехня від «Новоросії»

   Неодноразово підкреслювалось про використання бойовиками ДНР, ЛНР та Новоросії брудних технологій й методів “чорного піару”, як основи власної інформаційної політики. В інформаційний простір постійно викидається відверто неправдива інформація, зокрема, так зване “інформаційне агентство Новоросія” розмістило інформацію про “перехід у повному складі на сторону бойовиків трьох батальйонів ТрО”.
Вкотре, інформація являє собою зразок неприкритої та відвертої брехні. Зазначається про дислокацію в районі Волновахи трьох батальйонів, включаючи “Україну”, хоча, насправді там перебуває лише один. Йде посилання на заступника командира В.Мельника, хоча, по факту, такого заступника у зазначеному батальйоні не існує. Тим більше не зрозуміло, як неіснуючий заступник, міг потрапити в полон, беручи участь в бою, якого ніколи не було.
Офіцер штабу АТО полковник Анатолій Кравчук звернув увагу на необхідність з особливою увагою ставитись до інформації від бойовиків, які постійно користуються брехнею, як доступним, малозатратним та “ефективним” засобом подачі інформації й створення, за рахунок цього, хибної суспільно-політичної думки.

Джерело: Прес-центр АТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.