Новини з Австрії

Чергова пожежа у віденському Donauzentrum: дев’ять годин боротьби з полум’ям

Пожежа спалахнула близько 2 годин дня — полум’я поширилося в порожнині конструкції даху найбільшого торгового центру Відня. Була оголошена тривога четвертого рівня і тому на місці одночасно працювало 160 пожежних і майже 40 транспортних спецзасобів. Пожежники, з ризиком падіння, змушені були працювати з апаратами захисту органів дихання і розкривати дах з допомогою спеціальних пристроїв. В цілому, за словами представника пожежної служби Шауера, було задіяно ще більше пожежних, тому що команди змінювалися із-за великої тривалості пожежі.

Вогонь бути пригнічений ще пізно ввечері в понеділок, але роботи на місці все ще тривалі у вівторок вранці. Як повідомляється, один пожежний був поранений і доставлений до лікарні, а шість інших знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Віденське державне управління кримінальної поліції вже почало розслідування причини пожежі. У будь-якому випадку ясно, що на даху проводилися ремонтні роботи. У березні 2019 року в тому ж місці на даху торгового центру сталася пожежа. Згодом було повідомлено, що пожежа викликали двоє будівельників по необережності під час зварювальних робіт.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: APA/Georg Hochmuth)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України