пожежа у віденському Donauzentrum

Чергова пожежа у віденському Donauzentrum: дев’ять годин боротьби з полум’ям

Пожежа спалахнула близько 2 годин дня — полум’я поширилося в порожнині конструкції даху найбільшого торгового центру Відня. Була оголошена тривога четвертого рівня і тому на місці одночасно працювало 160 пожежних і майже 40 транспортних спецзасобів. Пожежники, з ризиком падіння, змушені були працювати з апаратами захисту органів дихання і розкривати дах з допомогою спеціальних пристроїв. В цілому, за словами представника пожежної служби Шауера, було задіяно ще більше пожежних, тому що команди змінювалися із-за великої тривалості пожежі.

Вогонь бути пригнічений ще пізно ввечері в понеділок, але роботи на місці все ще тривалі у вівторок вранці. Як повідомляється, один пожежний був поранений і доставлений до лікарні, а шість інших знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Віденське державне управління кримінальної поліції вже почало розслідування причини пожежі. У будь-якому випадку ясно, що на даху проводилися ремонтні роботи. У березні 2019 року в тому ж місці на даху торгового центру сталася пожежа. Згодом було повідомлено, що пожежа викликали двоє будівельників по необережності під час зварювальних робіт.

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: APA/Georg Hochmuth)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh