Авторські статті

Віктор Бобиренко: Коломойський дорого обходиться Україні

Популярний український блогер і політолог Віктор Бобиренко у своєму блозі пише про те, що є інформація про те, що глава СБУ Іван Баканов перебуває з негласним візитом у США. Мета візиту домовитися з колегами з ФБР про екстрадицію Ігоря Валерійовича Коломойського.

Віктор Бобиренко пише, це, звичайно, було б найкращою новиною для мільйонів українців, тому що в Україні Коломойського посадити можна тільки, як колись Пабло Ескобара в Колумбії – у власну в’язницю, і, щоб його там відвідували Дубинський з Бужанским, приїжджав колискові співати хор Верьовки. Хоча, це теж було б непогано, все одно краще, ніж на волі. У такому випадку вдалося б «1+1» – націоналізувати.

Політолог наголошує, насправді така удача не з нашим щастям, бо поки що ми вже маємо ще одну не дуже оптимістичну новину. «Укрнафта», яка управляється менеджментом Коломойського, хоча і найбільший пакет акцій належить державі, підписала мирову угоду з п’ятьма компаніямі з орбіти «Приват» Коломойського. «Укрнафта» ще в 2015 році передала їм нафти на 7,6 млрд. грн., а тепер раптом кажуть: «Ой, спасибі, грошей не треба, не платіть!» і дали відстрочення платежів на 6 років. Ось такі реалії сьогоднішнього життя, тому набагато краще було б «подарувати» Коломойського Штатам. Дуже дорого нам обходиться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України