Авторські статтіВійна РФ проти України

Через українських військових керівництво військових навчань у Німеччині змушене корегувати свої плани. Фото

Керівництво навчаннями «Сейбр Джанкшн 2018» оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів

Через кілька годин після того, як рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95 бригада Десантно-штурмові війська Збройнi Сили України, що бере участь у навчанні #SaberJunction на навчальному центрі Хохенфельс у Німеччині, захопила польовий тактичний оперативний центр розвідувального батальйону супротивника, керівництво навчаннями оголосило паузу для корегування плану проведення маневрів.

Як розповів командир української роти «Фантом» капітан Іван Федоренко, штаб розвідувального батальйону 173-ї повітрянодесантної бригади США був захоплений під час виконання завдання з розвідки.

Сейбр Джанкшн 2018 Сейбр Джанкшн 2018 Сейбр Джанкшн 2018 Сейбр Джанкшн 2018

– Нами був умовно полонений командир цього батальйону та його офіцери, захоплені засоби зв’язку, зброя та штабні документи. Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, у складі яких діємо. Це дані щодо розташування підрозділів нашого супротивника, плани його дій тощо. Володіння нашою стороною такою інформацією однозначно впливає на подальший хід навчання.

У подальшому, під час висування українців до ключового рубежу оборони противника, наші десантники виявили групу чеських спецпризначенців. В результаті перестрілки диверсанти умовно втратили 6 осіб. Станом на 15 годин загальні умовні втрати противника склали близько 40 осіб та дві одиниці техніки, умовні втрати українців – 2 людини.

Попри паузу для корегування планів навчання, український підрозділ продовжує виконувати завдання в полі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України