Українці в Чехії

Чехія з понеділка змінюватиме правила повернення до країни з Іспанії, Франції та Португалії

З понеділка, 29 листопада Чехія внесла Іспанію, Португалію та Монако до списку країн з високим ризиком інфікування коронавірусом (відзначаються червоним кольором на карті МЗС). Це суттєво ускладнити життя непричепленим чеським мандрівникам.

При поверненні додому з названих країн на громадському транспорті доведеться заздалегідь скласти та пред’явити перевізнику негативний тест на коронавірус (антигенний або PCR), а після в’ їзду на чеську територію дотримуватися самоізоляції. Вийти з неї можна буде рано через 5 днів, склавши інший тест – цього разу обов’язково PCR. тесту після приїзду зберігається. Крім того, в обох випадках мандрівник повинен буде заповнити в’їзний формуляр.

Для мешканців Чехії, які пройшли повний курс вакцинації, діє виняток. Їм не будуть потрібні ні тести, ні самоізоляція, а тільки візійний формуляр. Виняток зроблено і для коротких поїздок тривалістю менше 12 годин. Докладні правила повернення з різних країн можна знайти на офіційному сайті Міністерства закордонних діл Чехії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України