Чехія не прийме сирійських сиріт і збудує для них притулок в Сирії

Чехія хоче побудувати в Сирії центр для 50-ти сиріт і поступово його розширювати.

Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Адрій Бабиш.

Раніше чеський євродепутат від християнських демократів Міхаела Шойдрова запропонувала перемістити з Греції в Чехію 50 сирійських сиріт.

«В Чехії є свої сироти. Крім того, на Україні теж йде військовий конфлікт, але ніхто в Чехії не закликає приймати сиріт з України. Я обіцяв, що Чехія не прийме жодного біженця в рамках квот ЄС. До цих сирійським дітям це теж відноситься. Їм потрібно допомагати там, де вони народилися і жили», — сказавши Бабиш восени минулого року.

У грудні він заявив наступне: «Я підтримую проект чеського містечка в Сирії. У ньому буде школа і дитячий сад для 150 сиріт. Я переконаний, що сирійським дітям потрібно допомагати в Сирії. Проект пані Шойдровой позбавлений сенсу. Вона говорити про тимчасове розміщення сиріт у нас. Навіщо їх привозити сюди на годину? Вони не знайомі з нашим життям, вони не говорять по-чеськи, хто про них піклуватися

Чехія володіє в Сирії ділянкою площею 20 тис. квадратних метрів. Крім дитсадка та школи, в центрі для сиріт буде спортивний зал та житлові комплекси.

«Ми домовилися з сирійською владою, що беремо на себе фінансування центри в перший рік його роботи», — цитує Бабиша сайт CeskeNoviny.cz.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh