Чехія бореться з криміналом в місцях масового проживання іноземців

Средочеський край і МВС Чехії підписали меморандум про співробітництво у розв’язанні проблем, пов’язаних з масовим працевлаштуванням іноземців в деяких районах.

Мова йде, наприклад, про Млада Болеславі, де проживає близько 15 тис. іноземців. Останнім часом там спостерігається зростання злочинності. У місті розташовані автомобільні заводи компанії «Шкода».

Раніше міністерство і керівництво міста збільшили кількість поліцейських патрулів і перевірок місць проживання і роботи іноземців. На вулиці виходять спільні патрулі, які складаються з поліцейських і представників діаспори. Також у краї відкрили п’ять філій Центру підтримки інтеграції іноземців.

Підписаний меморандум дозволить використовувати інформацію і досвід розв’язання даної проблеми в інших регіонах Чехії. Представник краю буде введений до складу експертної групи МВС, яка займається боротьбою зі злочинністю в промислових зонах, де працює багато іноземців. Група реагує як на конкретні випадки, так розробляє програми запобігання злочинів і вносити пропозиції про зміну законодавства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh