Об’явлення св. Йосифа були визнані Церквою. Вони відбувалися в Бразилії (місцевість Ітапіранга) в 1994-1998 роках. Святий Йосип з’явився там з Марією та Ісусом.
У першу середу березня 1994 року 22-річний Едсон Глаубер отримав послання, в якому Марія Цариця миру та Святого Разарію просила про навернення, молитву на вервиці, а також, щоби часто приступати до таїнств Євхаристії та примирення. Марія також звернула увагу на вшанування пречистого серця святого Йосифа.
Протягом чотирьох років об’явлень Святого Сімейства також св. Йосиф передав Едсону дві обітниці: «Так само, як я праведний і вірний в очах Бога, так і ті, хто присвячує себе вшануванню мого серця, будуть чистими, праведними і святими в Його очах. Він наповнить вас милостями і чеснотами, підтримуючи на щоденному шляху до святості».
Св. Йосип також пообіцяв, що «всі, хто буде робити добро найбільш нужденним — особливо хворим і вмираючим, яких я потішаю та оберігаю — отримає в останній момент життя благодать доброї смерті. Я сам буду просити за душі [благодійників] мого Сина — Ісуса — разом з моєю дружиною, Дівою Марією. Ми потішимо їх в останні години на землі, ми будемо разом із ними, і вони спочинуть в мирі наших сердець».
У посланні святого Йосифа також було дано обіцянку, що всі грішники, «навіть ті, хто скоїв найгірші гріхи, можуть вірити в Божу любов і прощення, а також у мене, в мою підтримку».
На початку 2010 року після ряду досліджень — молитов і спостережень — місцевий єпископ Карільо Грітті, офіційним розпорядженням визнав Ітапірангу, як місце об’явлень Святого Сімейства. Ітапіранга знаходиться близько 1500 км на південний захід від Ріо-де-Жанейро, на кордоні з Аргентиною. Неподалік — приблизно в 1000 км звідти — знаходиться санктуарій в Сан- Ніколас, де в 80- х роках двадцятого століття, мали місце об’явлення Марії.
Окремим документом єпископ також визнав об’явлення Марії, які відбувалися в Ітапаранзі в 2005-2010 рр. Марія закликала до посвячення трьом святим серцям: Ісуса, Марії і Йосифа. Наступним кроком була побудова санктуарію як місця майбутніх паломництв.
Вшанування святого Йосифа все більше присутнє в Церкві. У 1962 році, після літургійної реформи Папи Павла VI, ім’я св. Йосифа було вперше впроваджено до першої Євхаристійної молитви.
19 червня 2013 р. Конгрегація Богослужіння і Дисципліни Таїнств ввела ім’я св. Йосифа до всіх Євхаристійних молитов.
Можливість втручання і визнання об’явлень залишається обов’язком місцевого ординарія. Це було підтверджено, зокрема, документом Конгрегації віровчення за назвою «Правила поведінки при розпізнанні об’явлень», виданим 25 лютого 1978 року. В ньому йдеться , зокрема, про те, що «обов’язок пильнувати та втручатися, в першу чергу, лежить на місцевому ординарієві», а регіональна або національна Єпископська конференція може втручатися в справу об’явлень, «якщо місцевий ординарій після виконання своїх обов’язків попросить її розпізнати факт з більшою певністю», також, «якщо факт вже має характер національний або регіональний, але завжди за попередньою згодою місцевого ординарія»,