Церква народжує через хрещення, але родина, сім’я розвиває, зростає ту віру», – кир Йосафат Мощич

24 грудня в приміщенні Архієпархіального управління відбулась зустріч голови Комісії у справах родини та відповідальних отців-референтів із протопресвітеріатів Івано-Франківської Архієпархії. Привітати учасників наради прийшли і Івано-Франківські Архієреї: Архієпископ і Митрополит Кир Володимир та Єпископ помічник Преосвященний Владика Йосафат.

У своєму вступному слові Митрополит Володимир наголосив на важливості доброї праці Комісії, оскільки вона безпосередньо торкається родин, а родини – фундамент суспільства. «Ваша праця є дуже великою і гарною, тому ми би хотіли додати вам ще нового поштовху, щоб ще краще могти працювати на благо родини і нашої Батьківщини», – звернувся він до присутніх.

Вів слово до працівників Комісії також і Владика Йосафат, пригадавши, що родина – це перша домашня Церква, перша катехеза і перша семінарія. «Родина – це там де передається віра. Церква народжує через хрещення, але родина, сім’я розвиває, зростає ту віру», – наголосив Кир Йосафат.

Далі про діяльність за 2015 рік прозвітував Голова Комісії о. Василь Чорній, а про план праці на новий рік доповідав ієрей Юрій Прилепський, заступник Голови.

Диякон Ярослав Ілюк представив проекти «Наставництво» та «Одна парафія – одна дитина». Після чого до присутніх звернулися також п. Олег та п. Світлана Карпови – лідери Івано-Франківського осередку реколекційного руху «Подружні зустрічі».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh