Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія» УГКЦ візьме участь у конференції в Римі

З 20 по 22 жовтня в Римі відбудеться важливий захід: загальнокатолицька конференція для спеціалістів з катехези і пасторального супроводу для осіб з обмеженими можливостями. В Папському Урбаніанському університеті будуть відбуватися виступи провідних фахівців і представників організацій з різних католицьких дієцезій з цілого світу, де такий досвід праці набув ефективних форм.

Частина доповідей на конференції буде присвячена пасторальному і катехитичному служінню в контексті життя глухої людини у Церкві. Також запланована спільна зустріч Папи Франциска з учасниками цього форуму і спільний ланч для обговорення проблем людей зі спеціальними потребами в глобальному світі.

Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія» УГКЦ є учасником даного форуму. Завданням для нашої делегації є ознайомлення з пасторальними і катехитичними інструментами для ефективної інклюзії глухих в церковну спільноту. Заслуговують на увагу доповіді, що розглядають теми: богослов’я вади, обмеження можливостей і захисту прав людей з особливими потребами, проблеми катехізису і обмеженості у житті Церкви.

Центр ДОВС «Надія» УГКЦ має від Синоду Єпископів УГКЦ доручення розробити стратегію душпастирства глухих і вивчати культурний підхід до глухоти. Неодноразово в Києві, Дубліні, Римі і в Празі представники Центру, в тому числі глухі вірні УГКЦ, вже ознайомились з душпастирством нечуючих на прикладі спільнот з Європи і світу. Останній досвід в Празі започаткував серію робочих зустрічей серед спільнот глухих УГКЦ по розробці критеріїв для пасторальної праці, літургійних жестів і форм служіння.

Підготував о. Олег Лазуркевич
директор Центру душпастирства
осіб з вадами слуху «Надія» УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh