Центр допомоги бездомним та біженцям у Празі виселяють із захопленої будівлі

Фото тут і далі: Autonomní sociální centrum Klinika

Судові виконавці в даний час знаходяться в будівлі, де розташовується Автономний соціальний центр «Клініка» (Klinika), активісти якого допомагають нужденним, наприклад, бездомним та біженцям.

Проблема в тому, що будівля була самовільно захоплено в 2014 р., рік тому активістам вдалося домовитися з Управлінням залізниць і укласти орендний договір. Але в 2016 р. Управління подало в суд, який постановив, що «Клініка» повинна виїхати з приміщення. Але активісти до сьогоднішнього дня відмовлялися це робити.

Держава включала «Клініку» в список лівоекстремістських організацій. Районні власті считают її діяльність небезпечною для місцевих жителів. Лунали погрози з боку правих радикалів, одного разу центр був підпалений. Правозахисна організація Хартія 77 присудила «Клініці» премію, грошова частина якої була віддана на підтримку анархістів, які сидять у в язницях.

10 січня судові виконавці зайняли майже всю будівлю, деякі активісти забарикадувалися на даху і відмовляються покидати її. За їх словами, вони будуть утримувати будівлю до останнього.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh