ЄС|NATO

Бзправ”я ДАІшників в Криму. Відео


Прибрали нормальних хороших кримських даїшників, поставили других (акцент послухайте у цього даішника на відео – швидше за все з Курська чи Воронежа), які не вміють по буквах читати.

Сталося все в місті Армянськ. Даішник вимагає у водія “паспорт особистості“. Хоча за правилами водійське посвідчення – це документ, що засвідчує особу, і водій машини не зобов’язаний мати ніякого паспорта при собі. Ще даішник вимагає, щоб водій маршрутки вказав місце народження. З якого дива йому вказувати місце народження?


Даішник каже, що він не розуміє, що написано на водійських правах, тому що написи на них зроблені по-українськи і поанглійськи, а він вчив німецьку. А якщо іноземці будуть їхати в Крим, він теж не зможе прочитати, що на їх правах написано? Адже раніше до нас заїжджали машини і з польськими, і з німецькими, і з балтійськими номерами. Згідно з додатком №6 до Конвенції про дорожній рух (Відень, 1968) водійське посвідчення дублюється латинськими літерами, і цього достатньо.

У Грузії даішники вільно розмовляють англійською. Тут же не може прочитати, що написано на водійських правах, ще й незаконно погрожує затриманням. Якщо навіть водій щось там порушив, то нехай складає протокол на підставі водійських прав. Навіщо йому паспорт з місцем народження? До кінця року – перехідний період, українські водійські права дійсні.

Даішника треба терміново звільнити і геть з Криму в його Курськ або іншу північну глухомань, звідки він родом. До речі, цей даїшник  навіть не представився водієві маршрутки.

Дописувач: politichanka

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.