Колишній посол Чеської Республіки у Франції про чесько-російські відносини: дипломатія з молотком

Фото: скріншот з сайту www.ct24.ceskatelevize.cz

В інтерв’ю чеському телебаченні ЧТ24 ct24.ceskatelevize.cz колишній посол Чеської Республіки у Франції, Петро Друлак, сьогодні прокоментував ситуацію, що склалася в чесько-російських відносинах:

«Це свого роду дипломатія з молотком, це те саме сильне, що ми можемо зробити. Це рішуче нестандартний інструмент. Якщо Чеська Республіка прийшла до переконання, що в Празі дуже багато російських дипломатів або співробітників Посольства РФ в Празі, стандартний підхід був би такий, що зустрінуться два Міністра закордонних справ, чеський і російський, проведуть наради і постараються скласти план, який би то кількість тих співробітників Посольств коригував або зменшував.

Однак, коли обидві сторони викликають Послів і передають їм ноти, в яких їм говорять про те, скільки людей і в який термін повинні покинути країну, то рішуче б сказав, що це так звана дипломатія з молотком ».

Повне інтерв’ю колишнього Посла Чеської Республіки у Франції, Петра Друлак, прозвучало сьогодні в ефірі Чеського телебачення ЧТ24.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh