Новини з Австрії

В Австрії бум на е-байки вже забрав життя 17 людей

В Австрії парк електричних велосипедів, скутерів та самокатів постійно зростає.

Вони є одним із драйверів зростання в торгівлі спортивними товарами. У минулому році австрійці купили близько 150 000 двоколісних електричних транспортних засобів, а всього по місцевих дорогах їх їздить більше 600 000. Але стрімке зростання парку електричних МС також призводить до зростання числа нещасних випадків, а іноді навіть смертельних. У 2018 році в результаті аварій на електронних велосипедах загинули 17 людей і 1000 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. У 2017 році загинуло сім водіїв е-байків. У неділю ввечері в Нижній Австрії стався серйозний нещасний випадок, в результаті якого загинули дві дитини. Легковий автомобіль скоїв наїзд на причіп електроскутера. Трагічний наїзд на велопричіп з двома дітьми і собаками в Нижній Австрії — всі пасажири загинули

Тим не менш, аналіз смертельних випадків серед постраждалих 2017 року показує, що за даними Міністерства внутрішніх справ, всі сім водіїв е-байків були самі винні у своїй смерті через недбалість, перевищення швидкості або алкоголізму. У минулому році 13 з 17 водіїв електронних велосипедів загинули в результаті власної провини і лише четверо — із-за вини третіх осіб.

«Ризик отримання травми на електричних велосипедах вище, ніж на звичайних велосипедах», — заявив Клаус Робач, директор з безпеки дорожнього руху Заради з безпеки дорожнього руху (KFV). Це багато в чому пов’язаність язано з віком водіїв: електричні транспортні засоби частіше керуються літніми, а не молодими людьми.

За матеріалами: vienna.at
Фото: pixabay.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.