В Австрії бум на е-байки вже забрав життя 17 людей

В Австрії парк електричних велосипедів, скутерів та самокатів постійно зростає.

Вони є одним із драйверів зростання в торгівлі спортивними товарами. У минулому році австрійці купили близько 150 000 двоколісних електричних транспортних засобів, а всього по місцевих дорогах їх їздить більше 600 000. Але стрімке зростання парку електричних МС також призводить до зростання числа нещасних випадків, а іноді навіть смертельних. У 2018 році в результаті аварій на електронних велосипедах загинули 17 людей і 1000 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. У 2017 році загинуло сім водіїв е-байків. У неділю ввечері в Нижній Австрії стався серйозний нещасний випадок, в результаті якого загинули дві дитини. Легковий автомобіль скоїв наїзд на причіп електроскутера. Трагічний наїзд на велопричіп з двома дітьми і собаками в Нижній Австрії — всі пасажири загинули

Тим не менш, аналіз смертельних випадків серед постраждалих 2017 року показує, що за даними Міністерства внутрішніх справ, всі сім водіїв е-байків були самі винні у своїй смерті через недбалість, перевищення швидкості або алкоголізму. У минулому році 13 з 17 водіїв електронних велосипедів загинули в результаті власної провини і лише четверо — із-за вини третіх осіб.

«Ризик отримання травми на електричних велосипедах вище, ніж на звичайних велосипедах», — заявив Клаус Робач, директор з безпеки дорожнього руху Заради з безпеки дорожнього руху (KFV). Це багато в чому пов’язаність язано з віком водіїв: електричні транспортні засоби частіше керуються літніми, а не молодими людьми.

За матеріалами: vienna.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh