У Верхній Австрії склалася тривожна ситуація з бруцельозом

Як заявив державний ветеринарний лікар Томас Хейн, вона зачіпає п’ять ферм великої рогатої худоби, розташованих в районі M?hlviertel.

Бруцельоз був вперше виявлений на молочній фермі в Rohrbach. 102 тварин на фермі були піддані забою. Інші ферми, розташовані в районах Rohrbach і Urfahr-Umgebung, були піддані обстеженням. Додатково бруцельоз був виявлений у великої рогатої худоби, що перебуває ще на чотирьох фермах. Таким чином, на п’яти фермах було встановлено заборону на постачання молока і м яса. Інші 1327 ферм, розташованих у Верхній Австрії, ознак бруцельозу в ході перевірок не показали.

Як зазначається, із-за контакту з хворими тваринами потерпіли чотири людини, двоє з них зараз знаходяться на шляху повного одужання після проведеного лікування.
За наявною інформацією, останній випадок виявлення бруцельозу у Верхній Австрії був зафіксований близько тридцяти років тому. В даний час компетентні органи проводять розслідування на предмет встановлення джерела зараження. Можливо, що інфекція могла потрапити на територію Верхньої Австрії з інших країн.

За словами експертів, передача інфекції людям можлива через прямий контакт з хворими тваринами, а також через м’ясо і сіре молоко заражених корів. Рятує від зараження інфекцією пастеризація молока, вбиває її. Смертність у людей від бруцельозу вкрай мала. Зазвичай спостерігається підвищення температури, в особливих випадках до 40 градусів. Лікування антибіотиками у переважній більшості випадків веде до позитивного результату для пацієнта.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh