Авторські статтіНовини з Австрії

У Верхній Австрії склалася тривожна ситуація з бруцельозом

Як заявив державний ветеринарний лікар Томас Хейн, вона зачіпає п’ять ферм великої рогатої худоби, розташованих в районі M?hlviertel.

Бруцельоз був вперше виявлений на молочній фермі в Rohrbach. 102 тварин на фермі були піддані забою. Інші ферми, розташовані в районах Rohrbach і Urfahr-Umgebung, були піддані обстеженням. Додатково бруцельоз був виявлений у великої рогатої худоби, що перебуває ще на чотирьох фермах. Таким чином, на п’яти фермах було встановлено заборону на постачання молока і м яса. Інші 1327 ферм, розташованих у Верхній Австрії, ознак бруцельозу в ході перевірок не показали.

Як зазначається, із-за контакту з хворими тваринами потерпіли чотири людини, двоє з них зараз знаходяться на шляху повного одужання після проведеного лікування.
За наявною інформацією, останній випадок виявлення бруцельозу у Верхній Австрії був зафіксований близько тридцяти років тому. В даний час компетентні органи проводять розслідування на предмет встановлення джерела зараження. Можливо, що інфекція могла потрапити на територію Верхньої Австрії з інших країн.

За словами експертів, передача інфекції людям можлива через прямий контакт з хворими тваринами, а також через м’ясо і сіре молоко заражених корів. Рятує від зараження інфекцією пастеризація молока, вбиває її. Смертність у людей від бруцельозу вкрай мала. Зазвичай спостерігається підвищення температури, в особливих випадках до 40 градусів. Лікування антибіотиками у переважній більшості випадків веде до позитивного результату для пацієнта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України