Війна рф проти України

“Буде перелом у війні”, – українська розвідка попередила про новий наступ Росії

Перелом у війні з Росією залежить від кількох чинників. Росія має намір не лише продовжувати військові дії, а й іти в наступ

Як заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибіцький, цей перелом буде на користь України.

“Він однозначно буде, але це залежатиме, по-перше, від того, наскільки ми зможемо зупинити наступальний темп російських військ. А, по-друге, наскільки буде активною та широкомасштабною допомога, яку надають наші партнери, бо це важливо і для оборони і для наступальних дій”, – сказав він.

Скибицький наголосив на тому, що зараз розвідка фіксує підвищену активність противника на всій лінії фронту.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”5″ tax_term=”16″ order=”desc”]

“Військова розвідка сьогодні фіксує активність противника, причому це не тільки ракетні удари, які наносяться з повітря і з моря. Ми бачимо обстріли по всій лінії зіткнення, по всій лінії фронту. Триває активне застосування тактичної авіації, штурмових гелікоптерів. Є певна активізація противника вздовж всієї лінії фронту”, – сказав він.

Крім цього, Скибицький зазначив, що відвідування міністром оборони рф Сергієм Шойгу угруповання російських військ (хоч досі і не зрозуміло, чи він в’їжджав на окуповану територію) свідчить про підготовку до наступного етапу наступу російських військ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України