Війна РФ проти України

“Буде перелом у війні”, – українська розвідка попередила про новий наступ Росії

Перелом у війні з Росією залежить від кількох чинників. Росія має намір не лише продовжувати військові дії, а й іти в наступ

Як заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибіцький, цей перелом буде на користь України.

“Він однозначно буде, але це залежатиме, по-перше, від того, наскільки ми зможемо зупинити наступальний темп російських військ. А, по-друге, наскільки буде активною та широкомасштабною допомога, яку надають наші партнери, бо це важливо і для оборони і для наступальних дій”, – сказав він.

Скибицький наголосив на тому, що зараз розвідка фіксує підвищену активність противника на всій лінії фронту.

“Військова розвідка сьогодні фіксує активність противника, причому це не тільки ракетні удари, які наносяться з повітря і з моря. Ми бачимо обстріли по всій лінії зіткнення, по всій лінії фронту. Триває активне застосування тактичної авіації, штурмових гелікоптерів. Є певна активізація противника вздовж всієї лінії фронту”, – сказав він.

Крім цього, Скибицький зазначив, що відвідування міністром оборони рф Сергієм Шойгу угруповання російських військ (хоч досі і не зрозуміло, чи він в’їжджав на окуповану територію) свідчить про підготовку до наступного етапу наступу російських військ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.