Авторські статті

Буданов шукає розвідника: відкрито несподівану вакансію, названо зарплату

Головне управління розвідки Міністерства оборони України на спеціалізованому сайті Lobby X (підприємство з працевлаштування та громадська організація, що рекрутує мотивованих людей у сили оборони), виставило вакансію розвідника.

Претенденту на посаду обіцяють кваліфіковану підготовку у навчальному центрі та зарплату від 70 до 140 тисяч гривень.

Сайт ТСН.ua з’ясував, чи багато охочих стати розвідником і які навички має мати кандидат, щоб потрапити на відбір.

Хто може стати розвідником

Вакансія передбачає службу в одному з активних підрозділів Головного управління розвідки МОУ – Kraken, Артан або тактичній групі “Реванш”.

До обов’язків входить: виконання розвідувальних заходів та проведення спеціальних дій.

Вимог до кандидата дещо більше. Наявність бойового досвіду необов’язково, втім це буде перевагою. Майбутній розвідник повинен мати громадянство України, мотивацію знищувати ворога та годитися до служби за станом здоров’я та моральними якостями.

Також серед вимог:

  • вік 18-40 років;
  • хороша фізична витривалість;
  • готовність виконувати завдання у зоні активних бойових дій;
  • відсутність близьких родичів, які є громадянами Російської Федерації;
  • неприпустимість вживання наркотиків;
  • відсутність непогашеної чи незнятої судимості за скоєння тяжкого чи особливо тяжкого злочину.

Кандидата офіційно мобілізують до закінчення воєнного стану або запропонують йому підписати контракт. Чинні військовослужбовці також можуть подаватися на вакансію — є можливість переведення до ГУР. Грошове забезпечення розвідника ГУР складає від 70 до 140 тисяч гривень плюс премії. Сума залежить від виконання поставлених завдань.

Окрім кваліфікованої підготовки у навчальному центрі кандидату обіцяють повне матеріальне забезпечення, санаторно-курортне лікування військовослужбовця та членів його сім’ї, безоплатну медичну допомогу, страхування та інші соціальні гарантії.

Для відгуку на вакансію необхідно надіслати резюме або контактні дані та опис професійного досвіду на електронну пошту. Для чинних військовослужбовців додатково вказати звання та деталі досвіду служби.

“ГУР висуває високі вимоги до кандидатів до проходження служби в управлінні розвідки Міністерства оборони України, відповідно до яких підбираються найкращі фахівці, які працюватимуть найефективніше. Як за умови контролю, так і за відсутності контролю. Тому що безліч завдань бачить високу автономність у ході їх виконання”, – розповів представник ГУР МОУ Андрій Юсов у коментарі.

Також він додав, що кандидата без бойового досвіду можуть ухвалити, але багато залежить від специфіки роботи.

Представник ГУР зазначив, що на офіційному вебсайті ГУР МО України у розділі “Кар’єра” є активні посилання, які дають змогу всім бажаючим подати свою заявку на проходження служби у військовій розвідці. Для проходження військової служби необхідно заповнити анкету та надіслати резюме.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України