ЄС|NATO

Британія може передати свої танки Україні

Ріші Сунак, прем’єр-міністр Британії, попросив міністра оборони Бена Уоллеса працювати з партнерами найближчими тижнями, щоб просунутися “далі і швидше з нашою підтримкою України, включаючи надання танків”.

Про це повідомив один із британських спікерів, інформує Financial Times.

Таким чином, якщо Великобританія відправить Україні свої танки Challenger 2, це буде перший випадок, коли західна країна надасть сучасні важкі бойові танки для нашої країни.

“Ми прискорюємо нашу підтримку України військовими технологіями наступного покоління, які допоможуть виграти цю війну… Очевидно, що бойові танки можуть надати українцям кардинальний потенціал”, – сказав представник Даунінг-Стріт.

Зазначимо, що ситуація на війні в Україні змінюється швидко, українські захисники героїчно звільняють від російських загарбників рідну землю. Окупанти не встигають схаменутися, і дуже часто пропогандисти приписують їм фейкові перемоги, яких насправді немає.

Противник продовжує спроби наступу на Донбасі. Ворог атакує українські позиції на кількох напрямках. Про це свідчать дані карти, яку опублікувало Міноборони Британії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України