Техно

Британець викинув диск із біткоїнами на сотні мільйонів євро

У Великобританії IT-фахівець Джеймс Хоуеллс припустився найбільшої помилки у своєму житті – викинув диск з біткоінами на сотні мільйонів євро

Це сталося у місті Ньюпорт. У 2013 році він викинув жорсткий диск, на якому зберігалися біткоїни. На сьогоднішній день їхня вартість становить 340 мільйонів євро. 15 грудня з’явилася інформація щодо того, що до пошуків цього жорсткого диска було залучено спеціалістів NASA.

Хоуеллс усвідомив лише через деякий час, якої величезної помилки він припустився. Він навіть проаналізував аерофотознімки звалища, розташованого в його рідному місті, куди звозять сміття. Хоуеллс знайшов інвесторів, які готові за досить велику винагороду допомогти йому з пошуками. На це може знадобитися в середньому 9-12 місяців.

На початку цього року чоловік спробував отримати у міської ради дозвіл на розкопки сміття. Він був готовий заплатити 55 мільйонів, але рада не дала своєї згоди.

Після цього британець звернувся за допомогою до інженерів, які раніше працювали на NASA. Вони можуть відновити дані з диска.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.