Брокерське обслуговування

Надійний доступ до торгів на провідних біржових майданчиках всього світу. Брокерське обслуговування і сервіс виключно високої якості.

Акції провідних компаній , а також зарубіжні інструменти -ФОНД, сировина, золото, індекси, опціони. Будь-яке фінансове співробітництво повинно ґрунтуватися на довірі – це очевидно всім учасникам ринку Форекс. І оскільки у брокерських компаній є маса можливостей вести нечесну гру проти своїх трейдерів, торговцям доводиться підходити до вибору посередника для роботи на валютній біржі дуже обережно. Зайти і попробовати свої можливості можна з компанією Forex Optimum. Аналаз відгуків можна знайти у розділі – отзиывы, тут ви знайдете всю небхідну інформацію.

Купуйте і продавайте акції самостійно або за рекомендацією фахівців компанії. Щоб торгівля на фондовому ринку була успішною, для вас – інвестиційні ідеї, аналітика і цілодобовий сервіс від персонального менеджера.

для інвестицій
Вибираєте компанію для покупки акцій фізичною або юридичною особою на тривалий термін. Ви платите комісії за брокерські послуги тільки в разі проведення операцій, а також отримуєте доступ до всієї аналітики обраної компанії і консультацій професійного керуючого.

Якщо ви просто хочете продати наявні у вас акції – зробити це з обраною компанією також дуже просто і швидко: необхідно відкрити брокерський рахунок і обговорити з фахівцями компанії оптимальну ціну продажу цінних паперів.

Ваші переваги: ??надійне місце розміщення капіталу, захист ваших активів нормами законодавства, швидке відкриття брокерського рахунку, конфіденційність і відсутність зайвих витрат.

Для активного трейдингу
Привабливі тарифи для активних трейдерів, постійна підтримка, зручні торгові платформи (програми для трейдингу) і можливість подачі заявок по телефону.

Ваші переваги: ??тарифи, надійний брокер, високоліквідні інструменти, зручні платформи для біржового трейдингу і  цілодобова підтримка.

Кращі можливості
Зручні Торгові платформи, відмінна зв’язок, вигідний гнучкий брокерський тариф, цілодобова підтримка і унікальний величезний вибір інструментів – найважливіші складові вашого успіху в торгівлі на фондовому ринку.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh