Життя

Брокерське обслуговування

Надійний доступ до торгів на провідних біржових майданчиках всього світу. Брокерське обслуговування і сервіс виключно високої якості.

Акції провідних компаній , а також зарубіжні інструменти -ФОНД, сировина, золото, індекси, опціони. Будь-яке фінансове співробітництво повинно ґрунтуватися на довірі – це очевидно всім учасникам ринку Форекс. І оскільки у брокерських компаній є маса можливостей вести нечесну гру проти своїх трейдерів, торговцям доводиться підходити до вибору посередника для роботи на валютній біржі дуже обережно. Зайти і попробовати свої можливості можна з компанією Forex Optimum. Аналаз відгуків можна знайти у розділі – отзиывы, тут ви знайдете всю небхідну інформацію.

Купуйте і продавайте акції самостійно або за рекомендацією фахівців компанії. Щоб торгівля на фондовому ринку була успішною, для вас – інвестиційні ідеї, аналітика і цілодобовий сервіс від персонального менеджера.

для інвестицій
Вибираєте компанію для покупки акцій фізичною або юридичною особою на тривалий термін. Ви платите комісії за брокерські послуги тільки в разі проведення операцій, а також отримуєте доступ до всієї аналітики обраної компанії і консультацій професійного керуючого.

Якщо ви просто хочете продати наявні у вас акції – зробити це з обраною компанією також дуже просто і швидко: необхідно відкрити брокерський рахунок і обговорити з фахівцями компанії оптимальну ціну продажу цінних паперів.

Ваші переваги: ??надійне місце розміщення капіталу, захист ваших активів нормами законодавства, швидке відкриття брокерського рахунку, конфіденційність і відсутність зайвих витрат.

Для активного трейдингу
Привабливі тарифи для активних трейдерів, постійна підтримка, зручні торгові платформи (програми для трейдингу) і можливість подачі заявок по телефону.

Ваші переваги: ??тарифи, надійний брокер, високоліквідні інструменти, зручні платформи для біржового трейдингу і  цілодобова підтримка.

Кращі можливості
Зручні Торгові платформи, відмінна зв’язок, вигідний гнучкий брокерський тариф, цілодобова підтримка і унікальний величезний вибір інструментів – найважливіші складові вашого успіху в торгівлі на фондовому ринку.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України