Війна РФ проти України

Бригада імені Чорних Запорожців опановує гранатомети NLAW

Військові окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців проходять інтенсивну підготовку по використанню британських гранатометів NLAW.

Про це повідомили у пресцентрі 72 ОМБр.

Повідомлено, що підготовка бійців 72-ї бригади відбувається на базі 169-го навчального центру.

На навчаннях військові ознайомлюються з тактико-технічними характеристиками та відпрацьовують тактику дій у бойових умовах.

Раніше стало відомо, що інтенсивну з використанням протитанкових комплексів проходять також бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Бригада імені Чорних Запорожців опановує гранатомети NLAW

Військовий 92 ОМБр з гранатометом NLAW. Лютий 2022. Фото: ЗСУ

Ракетні комплекси Україна отримала від Великої Британії. Вони ефективні в умовах бою у містах. Ця зброя знищує танк на відстані до 800 метрів і пробиває броню товщиною понад 500 міліметрів.

Нагадаємо, передані Великою Британією протитанкові комплекси Next Generation Light Anti-tank Weapon 28 січня, були випробувані в Україні на базі 184-го Навчального центру.

NLAW

Комплекс NLAW був розроблений шведською групою Saab AB спільно з британським відділенням групи Thales за завданням та фінансуванням міноборони Великої Британії.

NLAW є ручним одноразовим протитанковим засобом з ефективною дальністю стрільби до 600 (у новій версії до 800) метрів та має вагу 12,5 кілограмів.

Перед пуском навідник за допомогою прицілу протягом трьох секунд відстежує кутову швидкість цілі.

Бригада імені Чорних Запорожців опановує гранатомети NLAW

Ручний протитанковий комплекс NLAW. Фото: «АрміяInform»

Ціль запам’ятовується інерційним блоком ракети, який під час польоту робить необхідні поправки, коригуючи напрям руху.

Велика Британія передала Збройним Силам України партію протитанкових засобів у вигляді комплексів NLAW після того, як міністр оборони Сполученого Королівства у парламенті заявив, що Лондон поставить Україні легкі протитанкові оборонні озброєння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України