Авторські статтіДуховне

Бразилія: Церква закликає вшанувати права селян

Комісія душпастирства землі — орган бразильської Церкви, оприлюднила документ, у якому закликає державну владу до пошани суспільних прав. У документі вказано на брак пошани прав людини стосовно насамперед тубільців та селян-рільників.

Агробізнес, великі поміщицькі маєтки, торговці деревом здобувають щоразу більше земель Амазонії. Інститут людини і довкілля Амазонії (Імазон) вказує, що у червні цього року регіон втратив 972 кв. км лісових насаджень. Порівняно з даними минулого року це означає посилення винищення лісів Амазонії на 97%.

Комісія душпастирства землі, окрім великого руйнування природного середовища, відзначає також вражаюче зростання злочинності проти людей, які живуть із трудів сільського господарства. Центр документації імені єпископа Томаса Балдуїно (CEDOC) пише, що минулого року внаслідок конфліктів за землю втратили життя 50 чоловік. Нинішнього року, порівняно з минулим, зареєстровано зростання кількості убивств — на 33%. Кілька десятків родин були силоміць усунені з земель, які порали понад 100 років.

Документ завершується словами надії, що Бог життя, який любить людей, що запроваджують справедливість, зміцнить віру тих, хто шукає миру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України