Авторські статтіТехно

Браузер Opera дозволить відправляти криптовалютных котів

Широке розповсюдження цифрової валюти змушує виробників браузерів розширювати функції в цьому секторі. Opera має намір спростити життя користувачам, змінивши підхід до криптовалюти.

У браузера є своя версія електронного гаманця для цифрових грошей, і розробники постійно розширюють його функціонал. Черговим нововведенням стануть повідомлення про трансакції, що показують зміни рахунку. Також Opera надасть можливість відправки криптовалютных колекційних предметів прямо з гаманця.

Гра CriptoKitties пропонує користувачам придбати свого кота за Ethereum, щоб надалі розводити потомство і продавати його в Мережі. Ціни на різних цифрових тварин сильно розрізняються, але деякі з них досягають 170 000 доларів. Однак для колекціонування подібних промов власникам цифровий валюти необхідно було використовувати певні програми, і вже потім купувати котів. Opera планує запровадити можливість передачі колекційних предметів безпосередньо, без сторонніх додатків.

Розробники браузера впевнені, що такі зміни не сильно позначаться на спільному використанні гаманця, але користувачі оцінять можливість відправки криптовалютних котів і предметів. Також це помітно спростить життя любителям колекціонування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України