Авторські статтіТехно

Borgward показав у Женеві два нових кросовера

Відроджена компанія Borgward показала в Женеві два нових кросовера під назвами BX5 і Projekt BX6 TS. Така інформація доступна на офіційному сайті концерну.

Представництво машинобудівної компанії Borgward представило в рамках автосалону в Женеві два кросовера – BX5 і Projekt BX6 TS, які мають вигляд купеподібного автомобіля сегменту SUV і звичайного позашляховика середніх розмірів. Зараз дві новинки представлені у вигляді прототипів, довжина першої моделі становить 4,48 метра, в підкапотному просторі у BX5 помістили потужний двигун з продуктивністю 258 кінських сил.

Модель Projekt BX6 TS представлена з двигуном 422 к. с. потужності, що представляє собою гібридну установку, так само, як і в іншій моделі від компанії Borgward. Будівництво двох новинок буде здійснюватися на потужностях підприємства, розташованих у Китайській Народній Республіці, на даний момент ніяких докладніших відомостей про технічні характеристики і внутрішнє оснащення салону новинок від Borgward не опубліковано, дата старту продажів також невідома.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України