Booking назвав найгостинніші країни світу

Грунтуючись на відгуках мандрівників за 2018 рік, сервіс бронювання готелів Booking.com нагородив 759 845 кращих об’єктів розміщення у 219 країнах світу.

У дослідженні Guest Review Award враховувалися відгуки про готелях, апартаментах, готелях та інших об’єктах готельного типу, представлених у сервісі. Клієнти оцінювали їх чистоти, комфорту, місцем розташування, підготовленості персоналу і співвідношенню ціна/якість.

Країни ранжирувалися за загальним числа кращих об’єктів (з оцінкою вище 8 балів). Лідером рейтингу стала Італія. Там вищі оцінки гостей отримали 106 513 об’єктів. На другому місці розташувалася Іспанія (46 646), на третьому – Франція (45 286). Далі йдуть Німеччина (36042), США (35626), Хорватія (34027), Великобританія (31206), Росія (26729), Польща (26572) і Бразилія (24477).

Крім того, компанія назвала найгостинніші країни в світі. Тут враховувалися як прямі рекомендації гостей, так і частка якісніх об’єктів розміщення до їх загального числа. Лідерами дослідження стали: Австрія, Чехія, Польща, Нова Зеландія, Тайвань, Румунія, Угорщина, Ірландія, Сербія і Греція.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Опубліковано відео евакуації лижників з підйомника в чеських горах

Чеські пожежні опублікували відео евакуації лижників з застряглого підйомника на гірськолижному курорті Buková hora. Інцидент ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh