Блаженніший Святослав зустрівся з Генпрокурором Юрієм Луценком

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в Адміністративному будинку на території біля Патріаршого собору УГКЦ у Києві зустрівся з Генеральним прокурором України Юрієм Луценком. Зустріч відбулася на прохання пана Юрія Луценка.

Юрій Луценко привітав Главу УГКЦ та всіх греко-католиків з Різдвом Христовим і висловити свою повагу до Церкви.

Під час зустрічі Предстоятель УГКЦ заторкнув дуже важливе питання, яке є одним з складових соціального вчення Церкви, – верховенство права в Україні. «Бо без верховенства права, без подолання правового нігілізму, який часто існує серед громадян України, неповагу до закону, дуже важко будувати справедливу незалежну вільну державу», – зауважив Блаженніший Святослав.

Сторони також відзначили, що сьогодні в суспільстві часто панує різне поняття, що таке справедливість. Адже часто справедливість сприймається як щось, що дозволяє вирішити тільки приватні справи чи захистити приватну позицію. «І в культурі, де немає поняття об’єктивної істини, часами дуже непросто говорити про об’єктивну справжню справедливість», – вважає Предстоятель.

Пан Луценко зауважив, що до певної міри є такий феномен, коли сама процедура судочинства і процесуальність затьмарює собою розуміння істинної справедливості. За його словами, для державних чиновників часом важливіше дотриматися процедури, усіх процесуальних її вимог, ніж справді звершити те, що є об’єктивно, усім зрозуміло як щось, що є справедливе.

Сторони погодилися в тому, шо сьогодні люди чекають певних змін, чекають чітких прикладів боротьби з корупцією. І люди хочуть бачити приклади дотримання верховенства права, зокрема представниками структур, які покликані вершити справедливість в Україні.

«Тобто має відбутися реформа судочинства, аби ми могли вершити справедливий суд, а відтак істинна справедливість могла бути утверджена в Україні. Це є мета, до якої ми повинні всі спільно йти», – резюмував Блаженніший Святослав.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh