Новини

Бойовики обстрілюють мирних людей, щоб дати Путіну аргумент проти Києва

Терористи на Сході України перейшли до найцинічнішої форми провокацій. Користуючись закономірною панікою, яку викликають у мирного населення бойові зіткнення на Донбасі, вимагають від людей терміново «евакуюватися».

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

«Так, «мер» Слов’янська Пономарьов запропонував населенню міста «евакуюватися» в Росію. Для того, щоб ця “приваблива пропозиція” спрацювала, терористи не перший день обстрілюють з мінометів житлові квартали, розповідаючи, що це роблять українські силовики», – повідомляє він.

За його словами, ідея зрозуміла. «Вбивство терористами маси людей під час «евакуації» дозволить бойовикам вбити відразу купу зайців. А саме – звалити провину на сили АТО і дати Путіну аргумент проти дій Києва, спровокувати ще більшу паніку і не дати стабілізувати ситуацію в регіоні. А вийде – організувати і масовий бунт серед населення», – зазначає він.

Як повідомляє Тимчук, усіма можливими шляхами жителям Донбасу необхідно доносити: ніяких «евакуацій». Якщо хтось і готовий без роздумів розстрілювати мирних жителів, то тільки самі терористи, але ніяк не силовики.

Нагадаємо, в Донецькій і Луганській областях триває активна фаза антитерористичної операції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України