Бойовики ЛНР насмішили мережу “інвестором” з Італії

У мережі посміялися над бойовиками ЛНР, що розповіли про “інвестора” з Італії, яким виявився італійський фашист, що воює за бойовиків на Донбасі.

Про це повідомляє Facebook журналіста і блогера Дениса Казанського.

“Напевно, немає нічого такого, що б не могло статися на Луганщині. Я завжди любив цей край ніжною любов’ю, хоч він і не відповідав мені взаємністю. Поверхневій, черствій людині може здатися, що Луганськ — сіре і нецікаве місто. Якщо відкрити місцевий новинний сайт, то ви побачите набір стандартних, бляклих, нічого не значущих новин з нудними заголовками. І тільки справжній цінитель Луганщини знає, що ці заголовки — як ворота в Нарнію. На вигляд це звичайна платтяна шафа, але якщо відкрити дверцята, за ними відкривається чудовий й незвіданий світ шизофренії і безсовісної брехні”, — написав він.

Громадянство: скільки часу потрібно щоб стати італійцем?

Як приклад журналіст навів новину з сепаратистського сайту “ЛугансІнформЦентр” під назвою “Представники Італії та Алчевська обговорили потенційні інвестиційні проекти”.

“У довоєнний час на такий заголовок ніхто б і уваги не звернув. Але щоб італійський інвестор раптом приїхав в сьогоднішній Алчевськ, та ще й став там обговорювати якісь інвестиційні проекти… Щось тут явно не чисто. Забиваємо ім’я італійського “інвестора” в пошуковик — і все стає на свої місця. Перед нами Андреа Пальмері — італійський фашист, який воює за ЛНР з 2014 року”, — зазначив Казанський.

Ще вчора ти був непотребом, дорослим хуліганом і фашиком, а сьогодні ти обговорюєш потенційний інвестпроект з мером Алчевська. Правда, мер — такий же мер, як ти інвестор. Але все-таки…”, — додав журналіст. Користувачів мережі насмішив черговий конфуз бойовиків ЛНР.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh