Авторські статтіТехно

У Boeing впевнені в тому, що випередять SpaceX у висадці людини на Марсі

 

Глава корпорації Boing Денніс Муіленерг впевнений в тому, що вони випередять SpaceX Ілона Маска у висадці людини на Марс. Експерти відзначають, що це може бути стартом справжніх космічних змагань.

Денніс Муіленерг заявив, перший чоловік, який ступити на поверхню Марса, буде доставлений на Червону планету з допомогою ракети виробництва Boing. Таким чином був оголошений своєрідний виклик Ілону Маску і його SpaceX, яка раніше заявляла про свої подібні плани. За словами Денніса Муіленерга, корпорація Boing має намір освоїти ринок комерційних космічних польотів. Вважається, що його чекає справжній «бум» в найближчі десятиліття.

Що стосується самої SpaceX, за словами Ілона Маска, його компанія відправить перших людей на Марс вже в 2024 році, а в 2025 вони зроблять перші кроки по Червоній планеті. Таким чином, Boing повинен встигнути раніше цих термінів.

Крім того, Денніс Муіленерг зазначив, що вже ведуться переговори щодо проекту створення космічного готелю, який буде розташований поруч з МКС і буде якимось «пересадочним пунктом».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України