Авторські статті

Бобиренко: вже на наступному тижні ми побачимо список з прізвищами ворогів України

Популярний український блогер, політолог Віктор Бобиренко у своєму блозі пише про те, що погана новина для України полягає в тому, що для того, щоб всім нам виплутатися з кризи, що наближається, – конче потрібні кошти МВФ, а нам їх дадуть, як тільки наші народні обранці у іншому читанні проголосують Анти-Коломойський закон, а туди, в комітет ВР, вже подали 8 тисяч поправок. Більше ніж коли розглядав законопроект про Ринок землі. І машина працює далі, штампують нові і нові поправки. Навіть голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія публічно визнав, що поправок може бути більше 10 тисяч.

Бобиренко розповідає, за процедурою поправки спочатку має розглянути профільний комітет, а потім тільки Верховна Рада. Враховуючи, що і голова комітету Гетьманців і член комітету Дубинський добре мотивовані – в комітеті розгляд буде затягнуте по максимуму. Президент Зеленський заявив, що в кінці наступного тижня буде нове засідання Ради і там все вирішиться.

За словами політолога, йому особисто не віриться, що в кінці наступного тижня буде нове засідання парламенту і там все вирішиться. Якщо навіть і буде нове засідання Ради, то воно буде проходити місяць, а то й два, а вже в явились в місті у – максимальні виплати по боргах. І все це на тлі того, що маса людей бажає зла Україні, публічно заявляючи про те, що дефолт не так вже й страшний. Весь список бажаючих зла Україні, стане відомий, як тільки можна буде бачити поправки. Кожен, хто вніс поправку – і є ворогом України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України