Бобиренко: вже на наступному тижні ми побачимо список з прізвищами ворогів України

Популярний український блогер, політолог Віктор Бобиренко у своєму блозі пише про те, що погана новина для України полягає в тому, що для того, щоб всім нам виплутатися з кризи, що наближається, – конче потрібні кошти МВФ, а нам їх дадуть, як тільки наші народні обранці у іншому читанні проголосують Анти-Коломойський закон, а туди, в комітет ВР, вже подали 8 тисяч поправок. Більше ніж коли розглядав законопроект про Ринок землі. І машина працює далі, штампують нові і нові поправки. Навіть голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія публічно визнав, що поправок може бути більше 10 тисяч.

Бобиренко розповідає, за процедурою поправки спочатку має розглянути профільний комітет, а потім тільки Верховна Рада. Враховуючи, що і голова комітету Гетьманців і член комітету Дубинський добре мотивовані – в комітеті розгляд буде затягнуте по максимуму. Президент Зеленський заявив, що в кінці наступного тижня буде нове засідання Ради і там все вирішиться.

За словами політолога, йому особисто не віриться, що в кінці наступного тижня буде нове засідання парламенту і там все вирішиться. Якщо навіть і буде нове засідання Ради, то воно буде проходити місяць, а то й два, а вже в явились в місті у – максимальні виплати по боргах. І все це на тлі того, що маса людей бажає зла Україні, публічно заявляючи про те, що дефолт не так вже й страшний. Весь список бажаючих зла Україні, стане відомий, як тільки можна буде бачити поправки. Кожен, хто вніс поправку – і є ворогом України.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh