Новини з Австрії

Близько 250 історичних об’єктів по всій Австрії відкриють свої двері 26 вересня 2021 року в щорічний День пам’ятників

У цьому році він відбудеться 26 вересня 2021 року за девізом «Denkmal inklusive ..»

День пам’ятників координується Федеральним управлінням пам’ятників і проводиться щорічно. У цьому році він відбудеться 26 вересня 2021 року за девізом «Denkmal inklusive ..»

Близько 250 історичних об’єктів по всій Австрії відкриють свої двері, а Федеральне управління пам’ятників також організували захоплюючі програми до Дня пам’яток.

Щорічний захід, спрямований на те, щоб познайомити широкий загал з цінністю культурної спадщини Австрії як цінного ресурсу. У день пам’ятників відкриваються ворота історичних об’єктів, які зазвичай закриті для публіки або доступні лише в обмеженому обсязі. На відомі пам’ятники можна по-новому поглянути за допомогою тематичних турів і спеціальної допоміжної програми. Австрія вперше взяла участь в Днях європейської спадщини 1995 р дев’ятьма програмними пунктами Верхній Австрії. Участь уже всій Австрії відбулося з 1998 р, проте спочатку без загальної теми. У 1999 році День пам’ятника вперше організували по всій країні під девізом «Збереження церковного пам’ятника в Австрії». Тоді він вже зміг залучити більше 20 000 відвідувачів.

День пам’ятника – це внесок Австрії в загальноєвропейську ініціативу «Дні європейської спадщини». Вона проводиться під патронажем Ради Європи та Європейського Союзу та щорічно координується Федеральним управлінням пам’ятників.

Участь в пунктах програми можливо відповідно до Постанови про заходи щодо COVID19. Настійно рекомендується реєстрація для окремих елементів програми.

Повна програма, облікові дані і інші подробиці доступні за посиланням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України