Блогер закликає всіх, хто відносить себе до проукраїнських, майданівських сил об’єднуватися щоб потім не йти на новий Майдан

П’ять років у нас іде війна. П’ять років демократії, бєзраздєльного разгула свободи брехні під виглядом свободи слова, коли христиночки бондаренко не соромляться обурюватися “За що гужву? Всі ж беруть!”. Коли оппозіционєри захищають іноземного медіа магната – шустера під личиною чесного журналіста так, наче він десь лазить через забори і розоблачає зло, а не скакав про пенькам у януковича як ручна бєлка.

Дійшло до того, що ручна собачка Коломойського це реальний кандидат, полководєц отдєла продаж МО, що продавав бойову техніку про ціні ланосів, збирається тепер позбавити українську армію резервів у війні, бєглий наркоман – спасітєль от бориг, а бабі з косою, яка принесла країні збитків 53 млрд доларів , малюють перше місце в рейтингах. П’ЯТДЕСЯТ ТРИ МІЛЬЯРДИ! Це не просто звинувачення, це доведений у Стокгольмському арбітражі факт. От вона лучше Порошенко.

А прикривається це все баснями, що Порошенко сам винен, бо вкрав роттердам плюс. Шизофренія.

Ось це – результат шатунів. 5 років українців бомбардирують опшорами, мальдивами, лолітами, роттердамами, рюкзаками овакова, все це полірують реальними смертями у прямому ефірі. В результаті українцям зняли шторку критичного мислення і ось в рейтингах вже воровка, клоун і вусате нєчто – кандидати, котрі ніколи б не опинились там в спокійний час. Одне збирається дєліть кускі української зємлі з чортом лисим, інше – поламати систему оборони, третє – вести новим курсом на той світ.

Населення налякали, розкололи і частинам нав’язали своїх вожачків. А там не важливо який вожачок переможе – клоун чи воровка. Після цього Україну можна брати тёплєнькой.

Всі, хто відносить себе до проукраїнських, майданівських сил! Об’єднутесь! Саме час агітувати своїх близьких і знайомих за правильний вибір.

Наше завдання – не дозволити цій шоблі прийти до влади і відмінити Майдан. Не дозволити їм перекреслити подвиг Небесної сотні і загиблих на війні. Не дозволити їм нав’язати нам свій “новий курс”. Наше завдання – зберегти СВІЙ курс. Він веде до перемоги. Щоб потім не йти на новий Майдан, ми зобов’язані виграти свій Майдан зараз.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh