Авторські статті

Блогер: резонанс з «Новою поштою» пару років тому дзеркальний ситуації з «SkyUp», але розголосу чомусь немає

Сьогодні актуально буде згадати, як до «Нової пошти» приходила прокуратура пару років тому. Тоді із-за цього жахливий був резонанс, заяви бізнес-асоціацій, майже у соцмережі від лідерів думок, аватарки з «Новою поштою» і все таке. Тепер дзеркальна ситуація. Тільки підстав для наїзду не просто немає, а взагалі немає. Є авіакомпанія «Скай Ап» і є чиновник. У нашому випадку – продажна суддя Баришівського райсуду Олена Литвиненко. Чиновник приймає дике в безпідставність рішення заборонити бізнесу займатися бізнесом. Про Баришівському райсуді постять фотожаби і складають анекдоти. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, чомусь в цей раз нічого не чути про бізнес-асоціації з захистом бізнесу, нічого не чути про лідерів думок. В мережі немає аватарок з плашкою «СкайАп». Адвокати з липовою довіреністю по вкраденому паспортом дійшли до Верховного Суду. Схоже, улюблена усіма МАУ Коломойського через суд вибиває конкурента з ринку. Але прекрасним активістам і антикоррупціонерам це все тупо по барабану, тому що ніхто не бачить в цьому всьому корупцію, не про що говорити.

За словами Марченко, висновок з цього всього дуже простий – всі надривні крики про захист справедливості – брехлива ширма. За ширмою сувора проза життя: захищають тільки своїх. Бізнес, який годував не потрібних медійних людей, ГО і асоціації, виявився нікому не потрібним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.