Блогер: резонанс з «Новою поштою» пару років тому дзеркальний ситуації з «SkyUp», але розголосу чомусь немає

Сьогодні актуально буде згадати, як до «Нової пошти» приходила прокуратура пару років тому. Тоді із-за цього жахливий був резонанс, заяви бізнес-асоціацій, майже у соцмережі від лідерів думок, аватарки з «Новою поштою» і все таке. Тепер дзеркальна ситуація. Тільки підстав для наїзду не просто немає, а взагалі немає. Є авіакомпанія «Скай Ап» і є чиновник. У нашому випадку – продажна суддя Баришівського райсуду Олена Литвиненко. Чиновник приймає дике в безпідставність рішення заборонити бізнесу займатися бізнесом. Про Баришівському райсуді постять фотожаби і складають анекдоти. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, чомусь в цей раз нічого не чути про бізнес-асоціації з захистом бізнесу, нічого не чути про лідерів думок. В мережі немає аватарок з плашкою «СкайАп». Адвокати з липовою довіреністю по вкраденому паспортом дійшли до Верховного Суду. Схоже, улюблена усіма МАУ Коломойського через суд вибиває конкурента з ринку. Але прекрасним активістам і антикоррупціонерам це все тупо по барабану, тому що ніхто не бачить в цьому всьому корупцію, не про що говорити.

За словами Марченко, висновок з цього всього дуже простий – всі надривні крики про захист справедливості – брехлива ширма. За ширмою сувора проза життя: захищають тільки своїх. Бізнес, який годував не потрібних медійних людей, ГО і асоціації, виявився нікому не потрібним.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh