Політика

Блогер: Зеленський зайнявся рекламою власного бізнесу – про це написали всі, без винятку ЗМІ країни

У свій час Порошенко нормально критикували за «Рошен». Нікого не цікавило, що бізнес віддано в управління авторитетної міжнародної компанії, що виключає втручання президента в діяльність компанії. Нікого не цікавило, що «Рошен» – 100% ринковий бізнес. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, складно пригадати хоча б один скандал, пов’язаний з державною підтримкою «Рошен» або дотаціями для «Рошен». Шоколапки не впаривались бюджетникам, як АВК при Янику. Сергій Марченко пише, більше того, він загорівся ідеєю знайти хоча б один захід «Рошен», яке відвідав Порошенко за ці п’ять років, але не знайшов.

Блогер уточнює, інша справа новий президент. Його обрали тому, що вважали за краще попередника. Він бере і голосно піарить свій бізнес на очах у всієї країни. Вчора про бізнес Зеленського написали всі, без винятку ЗМІ країни. Природно, інтерес до проекту зріс багаторазово. «Навіть я дізнався, що є така передача. Це пряме використання поста президента для залучення уваги до свого бізнесу і збільшення його прибутковості. І так. Жодних сліпих трастів. Жодних Ротшильдів», – резюмував блогер.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України