Блогер: Зеленський зайнявся рекламою власного бізнесу – про це написали всі, без винятку ЗМІ країни

У свій час Порошенко нормально критикували за «Рошен». Нікого не цікавило, що бізнес віддано в управління авторитетної міжнародної компанії, що виключає втручання президента в діяльність компанії. Нікого не цікавило, що «Рошен» – 100% ринковий бізнес. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, складно пригадати хоча б один скандал, пов’язаний з державною підтримкою «Рошен» або дотаціями для «Рошен». Шоколапки не впаривались бюджетникам, як АВК при Янику. Сергій Марченко пише, більше того, він загорівся ідеєю знайти хоча б один захід «Рошен», яке відвідав Порошенко за ці п’ять років, але не знайшов.

Блогер уточнює, інша справа новий президент. Його обрали тому, що вважали за краще попередника. Він бере і голосно піарить свій бізнес на очах у всієї країни. Вчора про бізнес Зеленського написали всі, без винятку ЗМІ країни. Природно, інтерес до проекту зріс багаторазово. «Навіть я дізнався, що є така передача. Це пряме використання поста президента для залучення уваги до свого бізнесу і збільшення його прибутковості. І так. Жодних сліпих трастів. Жодних Ротшильдів», – резюмував блогер.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh