Авторські статті

Аналіз голосувань за найважливіші закони показав відсутність патріотизму у депутатів з Опоблоку, – блогер

Відомий український блогер, журналіст Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише, що існує купа методик, які визначають продуктивність роботи депутатів різних фракцій у парламенті. За бажанням кожен може переглянути їх сам, для цього всього лише потрібно зайти на офіційний сайт Верховної Ради. Дмитро Вовнянко вирішив вибрати найбільш важливі й знакові законопроекти і подивитися – які депутатські фракції і як за них голосували. Відразу буде видно реальну, а не голослівну позицію кожної.

Блогер зазначає, що особливу увагу звернув на голосування за законопроекти, які були важливі для імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, законопроекти з нацбезпеки, законопроекти про Антикорупційний суд, законопроект про ЦВК і так далі. За голосування за вищезазначені та інші законопроекти можна зробити певні висновки. По-перше, те, що «Опозиційний блок» в українському парламенті займає позицію абсолютно антидержавну і непатріотичну. Самі собі депутати-оппоблоківці ймовірно вважаються патріотами, але вони дещо застрягли в часі. Їх країни, тобто, УРСР, не існує вже 27 років.

За словами Вовнянко, висновок другий – парламентська опозиція – «Самопоміч», «Батьківщина» і «радикали» Ляшко займають позицію середнячків, коли треба – віддають голоси навіть за президентські законопроекти (Антикорупційний суд, «Про дипломатичну службу»), коли не треба – не дають голосів взагалі. Таке «і вашим і нашим». Висновок третій, всі знакові для країни законопроекти були ухвалені стараннями таких провладних фракції, як БПП і Народний фронт. Патріотизм, як відомо доводять не красивими словами, а корисними справами. Враховуючи потребу держави у важливих законах, очевидно – ці голосування найкраще показують рівень патріотизму кожної з фракцій Верховної Ради.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.