Авторські статті

Після грузино-російської війни Путін зрозумів, що політики ЄС проявлять толерантність до держави-агресора

Декілька днів назад світ згадував трагедію п’ятиденної російсько-грузинської війни 2008-го року. Можливо, сьогодні про це говорили набагато менше чи говорили б, як про конфлікт, що Грузія сама ж і спровокувала, але, враховуючи події в Україні, вторгнення російський військ, анексію Криму, тепер на новини десятирічної давнини Захід дивиться зовсім під іншим кутом.

За словами українського блогера Карла Волоха, Захід тільки зараз починає робити роботу над помилками, намагається включити розум, а Путін зробив з війни в Грузії три головних висновки ще 10 років тому. Перший висновок – Європи можна не побоюватися, що тамтешні «політпроститутки» знайдуть можливість проявити «толерантність» по відношенню до будь-якого агресора-порушника міжнародних законів. Другий висновок – проблему можуть створити тільки США, але ймовірність, що вона буде гострою, різко падає, якщо у владі демократ, тим більше, такий як Обама.

Блогер підкреслює, третій, самий основний висновок Путіна, – військове вторгнення краще здійснювати не відкрито, а «гібридно», з опертям на місцеву п’яту колону. Ось цей «компот» ми в 2014-му і отримали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України