Блогер: там, де у нас рветься по-живому, у Тимошенко просто бізнес. Треба бути зовсім недалеким, щоб цього не розуміти

Чотири роки тому кожен зробив свій вибір. Одні пішли на фронт, стали волонтерами, перераховували гроші на армію, що писали в соцмережі, щоб перетягнути на свій бік тих, хто вагається, а інші їздили на конференції в Москву і на відпочинок в Крим. Смороду булі поза політикою. За мир, бізнес і позитив. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

«Ми втрачали друзів і чекали зведень з фронту, а вони купували новий експірієнс і відписувалися в соцмережах від волонтерів, щоб ті не нагадували їм про погане і не заважали бути на позитиві», – написав блогер. Він додає, що вибрали тоді не тільки звичайні люди, а й політики. Хтось полетів спробувати виправити ситуацію вже наполовину захоплений Крим, а хто-то в лабутенах голосив на РНБО, що жоден український танк не повинний покинути місце дислокації. Добре, що танкісти виявилися тоді не такими пацифістами, як Юлія Володимирівна і Дніпро, Одеса, Харків і досі Україна, а не ХНР або ЗНМ.

Сергій Марченко пише, коли запитують, чому люди так кидаються на Тимошенко, відповідь на це каверзне питання проста – тому що там, де у нас рветься по-живому, у неї просто бізнес. Треба бути зовсім недалеким, щоб цього не бачити і не розуміти і, коли відомий старапер з ІТ-тусовки робить ролик з Тимошенко, в якому вона безбожно бреше, це не виглядає бізнес-рішенням, як це намагається подати таке партнерство з політиком підприємець. Це виглядає як вибір.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh