Духовне

Росіяни тепер будуть вигадувати собі нову релігію. Ну, не лягає ж їм під «православнобендеровский» Константинополь?

Томос для Єдиної української помісної православної церкви не залишає українцям вибору. Хтось може сміятися, але шляху назад немає. Росіяни тепер будуть вигадувати собі нову релігію. Ну, не лягати ж таким бравим хлопцям під «православнобендеровский» Константинополь? Путін пірне з аквалангом в Байкал і знайде амфору з рукописом, як Іван Христовий народився в рибальській хатині десь під Новгородом. Як пішов проповідувати з вірними апостолами Степаном, Кузьмою і Прохором. Як прийшла до них каятися занепала грішниця Любка Магдаленова, а потім Іван нагодував всю Кострому однієї ялиновою шишкою. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що там буде багато пригод і чудес, які могли відбутися тільки в Росії. Легендарну Корсунь, у зв’язку зі зміною православного вектора, доведеться перенести з Криму в Суздаль. Замість хреста, запатентованого хитрими греками, доведеться використовувати коло. З колом навіть простіше і народу зрозуміліше.

За словами Марченка, саме чудове у всій цій історії, що не буде ніяких релігійних бунтів і старовірів. Просто оголосять по ОРТ, що замість хреста тепер коло і підуть на ток-шоу експерти обговорювати необхідність повернути Росію до витоків, а прості люди будуть телефонувати в ефір і розповідати, як їх бабусі в хатах споконвіку таємно малювали під ліжками кола.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.