Авторські статті

Росіяни до 2014 жили багато, як ніколи в історії, але помилкові рішення Путіна обвалили все

«Нічого не змінять американські санкції, – говорять скептики. – Ось, Іран вже під якими санкціями був – і народ нічого не зробив, так і не скинув Аятолу». За словами українського блогера Карла Волоха, не секрет, що таке твердження сьогодні почути не в дивину, все більше українців, зітхаючись, дивляться в бік Росії і думають, що вона кремінь і опускаються їм руки.

За словами блогера, швидше за все порівняння Росії з Іраном як мінімум не коректно. Іранці потрапили під санкції досить рано і не зуміли по-справжньому заробити з підвищених цін на вуглеводні. Росіяни ж до 2008, так і до 2014, жили заможно як ніколи в історії. У порівнянні не з Заходом, але з СРСР чи з Російською імперією. І у них це падіння відбулося на очах і у зв’язку з дуже конкретними помилковими рішеннями Путіна. Зараз же і зовсім починає нагадувати обвал.

Карл Волох зазначає, що санкції дійсно були введені ще рік тому, але тільки зараз відбулося головне – вперше завдяки санкціям зачеплені інтереси кремлівської верхівки і зачеплені досить сильно. Тепер вже не можна нічого виключати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України