Росіяни до 2014 жили багато, як ніколи в історії, але помилкові рішення Путіна обвалили все

«Нічого не змінять американські санкції, – говорять скептики. – Ось, Іран вже під якими санкціями був – і народ нічого не зробив, так і не скинув Аятолу». За словами українського блогера Карла Волоха, не секрет, що таке твердження сьогодні почути не в дивину, все більше українців, зітхаючись, дивляться в бік Росії і думають, що вона кремінь і опускаються їм руки.

За словами блогера, швидше за все порівняння Росії з Іраном як мінімум не коректно. Іранці потрапили під санкції досить рано і не зуміли по-справжньому заробити з підвищених цін на вуглеводні. Росіяни ж до 2008, так і до 2014, жили заможно як ніколи в історії. У порівнянні не з Заходом, але з СРСР чи з Російською імперією. І у них це падіння відбулося на очах і у зв’язку з дуже конкретними помилковими рішеннями Путіна. Зараз же і зовсім починає нагадувати обвал.

Карл Волох зазначає, що санкції дійсно були введені ще рік тому, але тільки зараз відбулося головне – вперше завдяки санкціям зачеплені інтереси кремлівської верхівки і зачеплені досить сильно. Тепер вже не можна нічого виключати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh